[Video]: F4U-1D Corsair 60cc ARF by Hangar 9

Bendeki Corsair Hangar 9'un 0.50'lik modeli. İnşaatında hiçbir özellik yok. Klasik bir Hangar 9 modeli. Herşey birbiri ile uyumlu. Adamların önerdiği motor da zaten Saito 82 idi. Gaz telinin geçeceği yer bile belli. Ağırlık merkezi zaten kendiliğinden yerine oturuyor. Kısacası inşaatını izleyerek birşey göremeyecektiniz zaten. :D Ben kendi imalatım bir onboard buji kızdırıcı vs ekledim sadece. Bir de burun bölümünün üstündeki kapak var. Orası yakıt doldurma hattından açma kapama anahtarına herşeyi içine alıyor ve uçakta dışarıda sadece büyük iğne uzatması kalıyor. Bu çok hoş bir özellik.
Uçak halen İzmit'teki evde. Yaz boyunca Solaklar ya da başka bir yerde görüşebilirsek kendisini havada da görürsünüz. Solaklar'a ilk gittiğimde birkaç sorti uçurmuştum zaten. Ama kimseler yoktu! :)

Sümer Yamaner' Alıntı:
Yaz boyunca Solaklar ya da başka bir yerde görüşebilirsek kendisini havada da görürsünüz. Solaklar'a ilk gittiğimde birkaç sorti uçurmuştum zaten. Ama kimseler yoktu! :)
Tüh kıl payı kaçırmışız o zaman. :'( Birgün Mehmet Abi'yle Hazerfen'e sizi ziyarete gelme gibi bir planımız var Sümer Abi, belki o gün şansa Corsair olur kim bilir. :)

Türker Akgün' Alıntı:
Tüh kıl payı kaçırmışız o zaman. :'( Birgün Mehmet Abi'yle Hazerfen'e sizi ziyarete gelme gibi bir planımız var Sümer Abi, belki o gün şansa Corsair olur kim bilir. :)

Ne güzel olur. Gelin tabii ama önceden haberleşelim. Ben bazen hafta sonları kaçamıyorum. Ancak dediğim gibi Corsair İzmit'te. Burada size başka warbirdler sunarız. Yeter ki gelin. :)

Sümer Yamaner' Alıntı:
Ne güzel olur. Gelin tabii ama önceden haberleşelim. Ben bazen hafta sonları kaçamıyorum. Ancak dediğim gibi Corsair İzmit'te. Burada size başka warbirdler sunarız. Yeter ki gelin. :)
Ararız tabi Sümer Abi. Siz olmadıktan sonra ne yapalım zaten Hazerfeni. :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Ararız tabi Sümer Abi. Siz olmadıktan sonra ne yapalım zaten Hazerfeni. :laugh:
Inşallah Ramazan bayramı sonrası 1 hafta sonunu ayarlarız Sumer abi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk