[Video]: GOBLİN SPEED COMPETİTİON İLK İZLENİMLER...

Mesut SERT

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Bugün Selçuk'la sohbet ederken goblin speed'in ilk izlenim videosunun yayınlandığını söyledi.Bende tabiki hemen forumdaki arkadaşlarla paylaşmak istedim. Benim de gelecek ile ilgili planlarım arasında Goblin Speed Competition yada Gau firmasının daha tam olarak göstermediği modeli var.Bakalım hangisi ağır basacak. :yuppi: :yuppi:
Ben sadece şu iniş takımını biraz beğenmedim , model biraz fazla yere yakın gibi ama neyse yakında görecez herşeyini... ;D ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesutcum bence iniş takımı demeyelim şuna iniş teli demek daha uygun olur :laugh:

Paylaşım için teşekkürler Mesut. Model hakkında daha detaylı bilgimiz oldu :thumbup: Bu arada bu beyaz saçlı amca, bu kış karlar üzerinde Goblin uçuşunu paylaştığımız amca değil mi :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abicim madem bu kadar korkuyorsun hava sürtünmesinden, iniş takımına retrak koy gitsin.

Nedir bu yani telle tutturmalar falan, komik duruyor bence 10.000 TL'lik helide.

Biraz sert girdim ama ben çok kızıyorum bu skid düşmanlığına. :laugh:

300 km/saat hız yapacak iniş takımı yok, laf... :lol: :lol: :lol:

Ben biraz yadırgadım tasarımını ama gözümüz alışır bunada herhalde. :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Mesut. Model hakkında daha detaylı bilgimiz oldu :thumbup: Bu arada bu beyaz saçlı amca, bu kış karlar üzerinde Goblin uçuşunu paylaştığımız amca değil mi :D

Evet abi ona benziyor. ;D ;D ;D

Türker Akgün' Alıntı:
Abicim madem bu kadar korkuyorsun hava sürtünmesinden, iniş takımına retrak koy gitsin. Nedir bu yani telle tutturmalar falan, komik duruyor bence 10.000 TL'lik helide.

Kızma Türker'im. Bak adamların ağırlıkla ilgili problemleri var zaten şu an. Bilmem ne kurallarına göre 6 kg altında olmaları gerekiyormuş. :laugh: :D

Arda Erkan' Alıntı:
Aslında orjinal Speed tarzı modellerin iniş takımı bu şekil, yani Goblin kendi dizaynı değil bunlar.

Türker Akgün' Alıntı:
Abicim madem bu kadar korkuyorsun hava sürtünmesinden, iniş takımına retrak koy gitsin.

Nedir bu yani telle tutturmalar falan, komik duruyor bence 10.000 TL'lik helide.

Aynen türker abi katılıyorum size.Demek ki yer kalmamış ;D ;D ;D retrak için .....Benim de ilk gözüme çarpan iniş takımları oldu. ama neyse Gau nun da yeni modelini görelim bakalım o nasıl olacak...

Türker Akgün' Alıntı:

Hislerime tercüman oldun Türker :D

Bunun dışında, alet resmen gemi gibi olmuş. Asıl amacı olan hız için mükemmel bir dizayn bence. Ama benim anladığım heli tipi bu değil, kırmızı halı üstünden inip kalkmıyoruz, hatta her kalkıştan sonra her inişin kontrol dahilinde olacağı bile belli değil :D Heli dediğin her yerden kalkmalı, her yere inmeli. 700 competition halen nacizane en sevdiğim goblin dizaynı.

Gaui yakın zamanda gösterecek heliyi ağustostan önce. Ağustosta satışına başlayacakmış.

Selcuk Koyu' Alıntı:
Mesutcum bence iniş takımı demeyelim şuna iniş teli demek daha uygun olur :laugh:

Aynen doğru söylüyorsun kardeşim..Çok iyi bir noktaya barnahh bastınnn ;D ;D ;D

Arda Erkan' Alıntı:

Aynen Arda , Her model çoğaldıkça daha çok göz alışıyor. bakacaz artık %p %p

İniş takımı neysede ben stabilizerin boom ile bütünleşik olmasınıda beğenemedim.

Hem görsel olarak hemde bu iniş takımlarıyla oldukça tehlikeli.Sert inişlerde zarar görebilecek ilk parça bu ve haliyle boom ile beraber değişmesi gerekmekte.

İzlemiş olabilirsiniz ama paylaşayım goblinciler tornavidasız yapamayacaklar. :evil:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
İzlemiş olabilirsiniz ama paylaşayım goblinciler tornavidasız yapamayacaklar. :evil:
Nedense Ilker hocam ve Erhan'in hazirladigi Speed kutu acilim videosundaki Erhan'in bu konuyu ilk duydugu andaki saskinligi aklima geldi :laugh: ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Nedense Ilker hocam ve Erhan'in hazirladigi Speed kutu acilim videosundaki Erhan'in bu konuyu ilk duydugu andaki saskinligi aklima geldi :laugh: ;D

Mehmet abi Erhan vida yerini söktü, attı. aşırı hız için vida sistemi konduğu için gerek kalmadı. 3d için gerek yok vidayı kullanmaya.