[Video]: Güncel Blade 130x Uçuşlarım

[Video]: [Video]: Güncel Blade 130x Uçuşlarım

Invert Hoverlar şahane. Birden aklına geldi ben de epeydir 130 ile uçmuyordum. En kısa sürede ben de tozunu bir alayım :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tebrikler. Keşke ben senin kadar gençken başlasaydım.
Ben de ara ara arıyorum 130x gibi küçük bir heli. Ama sonra mikrolara artık bulaşma diyorum kendi kendime.

Berkay Eğmür' Alıntı:
Helal kardo [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eyvallah kardo :coolxf:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Invert Hoverlar şahane. Birden aklına geldi ben de epeydir 130 ile uçmuyordum. En kısa sürede ben de tozunu bir alayım :D

Teşekkürler Mehmet abi fakat model çok oynak bir şekildeydi.Exposuz uçuyorum biraz expo versem kontrolu etkiler mi acaba ? Ve bir de size şunu sormak istiyorum,sizin uçtuğunuz Pitch açıları kaç derece ? Model pitch pump hareketine neredeyse tepkisiz yükseliyor ;D

Cahit Kaş' Alıntı:
Tebrikler. Keşke ben senin kadar gençken başlasaydım.
Ben de ara ara arıyorum 130x gibi küçük bir heli. Ama sonra mikrolara artık bulaşma diyorum kendi kendime.

Teşekkürler Cahit abi , uçuş performansınız hiç öyle demiyor bence ,benden zaten iyisiniz de gayette güzel uçan pilotlardansınız :coolxf:
Mikronun tadı gerçekten güzel heleki arka bahçeniz benim gibi bir yerse :)

Mehmet hatırladığım kadarı ile manual degerlerin birebir aynısını kullanıyordum ki onda EXPO vardı diye hatırlıyorum. Bence manual degerlerin aynısı yap ve biraz uçarak o degerlere alış. Malum Micro ve özellikle 130 biraz limitlerde bir model :)