[Video]: Güzel bir Kırım.

yucel

Uye
Direk kırıma geçmek isterseniz 07:20'ye ilerleyebilirsiniz. İzleyebilirsinizde. Heli çok eziyet çekiyor. acı çeke çeke gitmiş.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Video: Güzel bir Kırım.

Adam şoka girmiş hold çekmek ya da motoru kapatmak aklına gelmiyor. :'(

Niye böyle yapıyorsunuz arkadaşlar, internet bu hatunlar girer bu videoları izler falan :p

Ama neyseki benim son aldığım helide böyle bir problem yok, özel üretim kırılmaz. Yere çarptımı top gibi sekiyor dimi Yücel kardeşim benim ;D

Ynt: Ynt: Video: Güzel bir Kırım.

Türker Akgün' Alıntı:
Niye böyle yapıyorsunuz arkadaşlar, internet bu hatunlar girer bu videoları izler falan :p

Ama neyseki benim son aldığım helide böyle bir problem yok, özel üretim kırılmaz. Yere çarptımı top gibi sekiyor dimi Yücel kardeşim benim ;D

Serin kardo. senin heliyi okuyup üfletecez. hiçbirşey olmaz inşallah.. ;D

Ynt: Ynt: Ynt: Video: Güzel bir Kırım.

YUCEL' Alıntı:
Türker Akgün' Alıntı:

Serin kardo. senin heliyi okuyup üfletecez. hiçbirşey olmaz inşallah.. ;D

Modumuz cool o zoman :D

Yanındaki adam babası olsa gerek. Videonun 07:30 sn. "Gitti paracıklar" der gibi elleri ile başını bir tutusu var :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yanındaki adam babası olsa gerek. Videonun 07:30 sn. "Gitti paracıklar" der gibi elleri ile başını bir tutusu var :)

Adamin bir aglamadigi kaldi valla :D

Ynt: [Video]: Güzel bir Kırım.

Bunun bir versiyonu daha var :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu versiyonunu görmemiştim. İyiki kırılmış zaten model bişey benzemiyordu, insan hiç olmadı bi canopy falan takar. :lol:
Bide rölantisi biraz yüksek sanki. ;D

abi pervanede balans var alsaydı kırılmazdı