[Video]: İlk deneme Trex 500 Esp+ Iphone4

Hüseyin EFECAN

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar merhaba, pazar günümü Ailem ve arkadaşlarımla birlikte toroslarda bir dağ köyünde geçirdim, çok harika bir gündü, manzarada mükemmeldi, yanımda Trex 500üm vardı, daha önce hiç denememiştim manzarayı görünce denemek istedim, çok amatör bir çekim oldu ama herşeyin bir ilki vardır, Telefonu bataryanın üzerine bantlamak suretiyle çektim, ben çekimi hiç beğenmedim fakat ileride daha güzel çekimler yaparsam bu çekime bakar teselli bulurum diye yayınlamak istedim...
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

pata çok olunca iphonu nereye takacağını şaşırıyor insan demekki :D :lol: :lol: :lol:

Mesut AKIN' Alıntı:
pata çok olunca iphonu nereye takacağını şaşırıyor insan demekki :D :lol: :lol: :lol:

Yok o öyle deel :D işin ciddiyetinden habersiz bir Iphone sahibi arkadaşınız varsa, Iphone'yi istediğiniz yere takabiliyorsunuz :lollol:

Mesut AKIN' Alıntı:
Valla ben gopro'yu bile takarken 40 kere düşünüyorum, iphone havadan çekim için biraz pahalı bir görüntü kayıt cihazı olmuş gerçekten. :laugh:
Neyse çok şükür kaza bela yok. ;) Manzara süper. :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Valla ben gopro'yu bile takarken 40 kere düşünüyorum, iphone havadan çekim için biraz pahalı bir görüntü kayıt cihazı olmuş gerçekten. :laugh:
Neyse çok şükür kaza bela yok. ;) Manzara süper. :thumbup:

İşe kaliteli başlamak istedim :D şaka bir yana o an elimizde çekim yapabilecek tek kamera oydu, ilk ve son zaten, hemen kendime bir anahtarlık kamera alacam...

Görüntüler senin de dediğin gibi her ne kadar mükemmel olmasa da sayende, oturduğumuz yerden Torosların havasını kısmı de olsa aldık :bravo: Paylaşım için teşekkürler Hüseyin :thumbup:

Bu arada görüntü düzenleme uygulamışsın zorunlu olarak ama keşke aşağıdaki konuda paylaştığımız videodaki sağ-alt köşedeki seçeneği tercih etseydin.

O zaman görüntü alanı küçülüyor ama şu an seyrederken ki çerceve kaymaları olmuyor. Insan cok daha rahat seyrediyor bu durumda ;)

Görüntülerde Stabilizasyon (Tracking) Kullanımı

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Görüntüler senin de dediğin gibi her ne kadar mükemmel olmasa da sayende, oturduğumuz yerden Torosların havasını kısmı de olsa aldık :bravo: Paylaşım için teşekkürler Hüseyin :thumbup:

Bu arada görüntü düzenleme uygulamışsın zorunlu olarak ama keşke aşağıdaki konuda paylaştığımız videodaki sağ-alt köşedeki seçeneği tercih etseydin.

O zaman görüntü alanı küçülüyor ama şu an seyrederken ki çerceve kaymaları olmuyor. Insan cok daha rahat seyrediyor bu durumda ;)

Görüntülerde Stabilizasyon (Tracking) Kullanımı

Manzara gerçekten çok güzeldi, profesyonel bir çekim olsa, insan seyretmeye doyamaz, video düzenleme programları olduğunu biliyorum fakat bu ilk çekim olduğu için doğal kalsın istedim :D sadece pal seslerini silip müzik ekledim, daha sonraki çekimlerim için filitre programlar kullanabilirim