[Video]: Indoor 4D Ucak Show

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bir ucakci arkadasimiz artik su konuya bir el atsa da bizde canli canli benzerini izleyebilsek diyorum ;)

Ozellikle 0:47 sn dikkat. Sanki ip ile asilmis gibi duruyor ve kanat, kuyrukta sifir hareket :bravo:

Bir de videonun sonuna dikkat. Motor ucta degil ortaya yakin bir yerde :eek:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Video]: Indoor 3D Show

Bu konuya el atabilenin ellerinden öpülür, yahu Tarek bile yapamaz heli ile bunları

Pervaneyi ortaya koymak süper fikirmiş. :bravo: Daha önce hiç görmemiştim.
Arkadaşın pilotajına yapılabilecek tek birşey var. :saygilar:

aslında basit bir teknik kullanmış pervaneyi ortaya yerleştirip çift taraflı yapmış yani her iki yönede dönebilen bu sayede uçak ters uçabiliyor :D

bartu çalışkan' Alıntı:
aslında basit bir teknik kullanmış pervaneyi ortaya yerleştirip çift taraflı yapmış yani her iki yönede dönebilen bu sayede uçak ters uçabiliyor :D
Pervanenin dönüş yönü değişmiyor Bartu, pervane hep aynı yöne dönüyor açı değişiyor sadece. Heli'lerdeki gibi yani. ;)

adamlar yapmış gerçekten adamın ellerinden öpülür prof. adammış :thumbup:

Merak edenler için; yukarıdaki modelde kullanılan bir motor tipi...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Merak edenler için; yukarıdaki modelde kullanılan bir motor tipi...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi bu motor dan ben THK dan almıştım, Türker ve Mehmet bilirler, motor daha ilk çalıştırmada pervaneyi parçaladı, yani bu tip bir motor alacak olan varsa sakın aynı hataya düşmesin zira kalite yerlerde ;)

[Video]: Indoor 4D Show

Mehmet abimizin paylasimina ilave olarak, bu tur ucuslar icin ozel dizayn edilmis "V-Pitch Prop" pervane yapisi hakkinda daha fazla detay icin, daha once Turker kardesimin paylastigi su konuya bakilabilir %p