[Video]: Kim böyle bir Helikoptere Sahip olmak istemezki

odiseuuz

Yeni Uye
Ben bu Helikopterle aradamda garip bir aşk var
Ben bu Helikopteri Vitrinde gördüğümde :embarras: çarpıldım resmen Hanım duymasın Aramızda kalsın :p
özelliklerinine gelince Tre-x sersi gibi bir oturmuş bir model deyil
İnternette araştırdığıma göre revizyon versi yonu yada modifiyeye ihtiyacı olduğu söyleniyor ama motor sesi mükkemmel

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: [Video]: Kim böyle bir Helikoptere Sahip olmak istemezki

Ben yazınızı anlamakta yine zorlandım. Heceleyerek yazılmış sanki.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bu arada Trex değil Align dır o firma.

Vidyodaki modelde Outrage firmasının velocity 90 modelidir. Align Trex serileri kadar oturmuş ! Kaliteli ! Sağlam ! Ve tanınmıştır ;)

Siz yeni olduğunuz için bilmiyorsunuz sadece.

Mesut AKIN' Alıntı:
Bu arada Trex değil Align dır o firma.

Vidyodaki modelde Outrage firmasının velocity 90 modelidir. Align Trex serileri kadar oturmuş ! Kaliteli ! Sağlam ! Ve tanınmıştır ;)

Siz yeni olduğunuz için bilmiyorsunuz sadece.

Tre-x Firmasının Kime ait olduğunu biliorum Revizyon versiyonun 2. sinin çıktığını biliyorsunuzdur bu versiyonda
Outrage firmasının oturmuş olduğunu biliyorum ancak veriyonu için söyledim ben bunu yeniyim ancak ortalma 6-7 saat sürekli olarak araştırıyorum hergün

cihan topcu' Alıntı:
Tre-x Firmasının Kime ait olduğunu biliorum Revizyon versiyonun 2. sinin çıktığını biliyorsunuzdur bu versiyonda
Outrage firmasının oturmuş olduğunu biliyorum ancak veriyonu için söyledim ben bunu yeniyim ancak ortalma 6-7 saat sürekli olarak araştırıyorum hergün
Cihan Bey,

Yeni baslayan birisi olarak bunlari bilmeyebilirsiniz ki ayrica da gayet normal ;) Mesut ustad buna istinaden aciklayici bilgi vermis, bence bir tesekkur daha sik olurdu. :)

Ayrica yazdiklarimizi GONDER tusuna basmadan once bir goz atip kontrol edersek, okuyan arkadaslar bizleri daha rahat algilayabilirler, sahsen ben bunu hep yapmaya calisiyorum. Size de tavsiye ederim. %p

Mehmetbey Evet haklısınız belki ama gördüğüm şu oldu sürekli olarak şunu deme böyle yapma belki birkaç kez hata yaparım ancak daha sonraları düzeltirim hepimizin bazen hata yapmaya hakkı olduğunu düşünüyorum dediğiniz gibi yeniyim ama gerçekten hevesli vede çalışmak isteyen biriyim parmaklarım ağrayıncaya kadar similasyon çalışyor gözlerim ağrıyıncaya kadar form okuyorum işte iken bile forma göz atıyorum ama sanrım bundan sonra böyle yapmayacam sadece
okuyacağım kimsenin işine karışmayacam 30 yaşı aştım azarlanmaktan hoşlanmıyorum açık cası

Cihan Bey,

Estağfurullah kimsenin kimseyi azarladığı yok :embarras: Biz burada büyük bir aileyiz. Sadece amacımız birbirimize yardımcı olmak, beğendiğimiz şeyleri paylaşıp hoşça vakit geçirmek %p

Fakat özellikle sanal alemde son zamanlarda Türkçe'nin başına gelen felaketten dolayı biraz fazla hassasız, o kadar. Bu durum ne sizinle ne de özellikle sizin şahsınızla alakalı bir durum. Bence alınmanızı gerektiren bir durum yok. Aynı şekilde yılmadan yorulmadan çalışmalara devam %p

Mehmet bey gerçekten Teşekür ederim Yeni Modelcileri hep motive ediyorsunuz sizden çok şey öğreniyoruz

ancak tükçeyi katletmek maksadında falan değilim bazen hata yapıyorum çok uzun zamandır formlara girmiyor yazı yazmıyorum hızı yaıyorum bide evdeyken Genelde televizyona bağlı pc'im orda bazen kaçıra biliyorum harfleri sorun bu sadece bundan sonra bir yazı yazarken word den kopyalayıp o şekilde yazacağım

cihan topcu' Alıntı:
Mehmet bey gerçekten Teşekür ederim Yeni Modelcileri hep motive ediyorsunuz sizden çok şey öğreniyoruz
Teşekkür ederim Cihan Bey ama buradaki "siz" kısmı sadece benden ibaret değil. Başta Forum Yönetimi olmak üzere (Türker, Mesut, Ömer abi) değerli paylaşımlarda bulunan tüm üyelerimiz "BİZ" olarak buradayız ve modelcilik adına güzel bir şeyler yapmaya çalışıyoruz %p.
Bu arada unutmadan forumumuzun bir üyesi olarak artık siz de "biz"densiniz ;)

cihan topcu' Alıntı:
ancak tükçeyi katletmek maksadında falan değilim bazen hata yapıyorum çok uzun zamandır formlara girmiyor yazı yazmıyorum hızı yaıyorum bide evdeyken Genelde televizyona bağlı pc'im orda bazen kaçıra biliyorum harfleri sorun bu sadece bundan sonra bir yazı yazarken word den kopyalayıp o şekilde yazacağım
Sizin durumunuz ve forum olarak bu konudaki hassasiyetimiz karşılıklı olarak netleştiğine göre problem yok demektir :)