[Video]: PİLOT-TR Model Air Fest 2015 / Mesut SERT

Mesut SERT

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Dünyaca ünlü pilotlarin önünde uçuş yapmak ve onlardan alkış almak çok gurur verici idi. Ayrıca uçuş yaparken beni destekleyen Adana ekibi ve Rc kolik ailesine teşekkür ederim. İyi seyirler ...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Goblin 380 uçuşu
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

PİLOTTR Model Air Fest 2015 / Mesut SERT

Bunlarda benden gelsin :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bazı pozları yanyana aynı acıdan cekmisiz ve ben yeni fark ediyorum Mesut :D

Paylaşım ıcın teşekkürler ellerine saglık :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bazı pozları yanyana aynı acıdan cekmisiz ve ben yeni fark ediyorum Mesut :D

Paylaşım ıcın teşekkürler ellerine saglık :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk
Teşekkür ederim Mehmet abi. Elimizden geldiğince bir kaç kare almaya çalıştık[emoji1] [emoji1]

Eline sağlık Mesut, söylediğin gibi öyle bir ortamda uçabilecek seviyede pilotaja sahip bütün arkadaşlarımız gibi sende göğsümüzü kabarttın. :RCKolik:

Sticklerine sağlık. :bravo:

Mesut abi, öyle bir juri önünde uçmak gerçekten kolay değil başta cesaretin ve katılımın için tebrik ediyorum. :) Uçuşunda gerçekten adrenalin dolu ve güzeldi.Pilotajına sağlık :thumbup:

Mesut bey , modellerinizde , uçuşunuzda harikaydı , ellerinize sağlık , gururla izledik hep beraber , bu arada görsellerde harika olmuş :bravo: :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Mesut, söylediğin gibi öyle bir ortamda uçabilecek seviyede pilotaja sahip bütün arkadaşlarımız gibi sende göğsümüzü kabarttın. :RCKolik:

Sticklerine sağlık. :bravo:

Valla heyecandan yapacağım bir çok hareketi unutmuşum.Sonradan aklıma geldi "ben bu hareketi niye yapmadım diye" :lollol: :lollol:. Rc kolik ailesini en iyi şekilde temsil ettiysem ne mutlu.Teşekkürler. :RCKolik:

Arda Erkan' Alıntı:
Mesut abi, öyle bir juri önünde uçmak gerçekten kolay değil başta cesaretin ve katılımın için tebrik ediyorum. :) Uçuşunda gerçekten adrenalin dolu ve güzeldi.Pilotajına sağlık :thumbup:

Aynen Arda seninde o heyecanı tattığından eminim. O kadar seyirci ve muhteşem jüri karşısında uçmak ve alkış almak onur verici.Senin uçuşunu da zevkle ve heyecanla izledim kardeşim.Eline sağlık %p Hepimiz Rc kolik i en iyi şekilde temsil ettik bence Teşekkürler . :RCKolik:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Mesut bey , modellerinizde , uçuşunuzda harikaydı , ellerinize sağlık , gururla izledik hep beraber , bu arada görsellerde harika olmuş :bravo: :RCKolik:

Teşekkür ederim Hakan bey.Elimizden geldiğince herkesi eğlendirmeye çalıştık.Beğendiyseniz ne mutlu.Teşekkür ler :RCKolik:

abi goblin 180 e bayıldım süper bir modelmiş ya minik ama çok güzel.

bu arada uçuşlarda ki performansında :saygilar: şeklindeydi.

Uçuşlar heyecan adrenalin hat safhadaydi.
Birde kırım olmasaydı daha da guzel olacakti ama fıtrat iste.
Ellerine saglik abi :saygilar:

Dostum her zamanki gibi yine harika uçmuşsun tebrikler [emoji6] bilhassa sonlara doğru çıkan cazirttt! sesi muhteşemdi [emoji6] alkışlardan belli zevkle izlemiş herkes ,başarının devamını dilerim

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Uçuşlar heyecan adrenalin hat safhadaydi.
Birde kırım olmasaydı daha da guzel olacakti ama fıtrat iste.
Ellerine saglik abi :saygilar:
Valla dediğin gibi heyecan hat safhadaydi. Kırım 700 modelimde olmadı. 380 modelimde oldu.[emoji1] .Oda bu hafta uçuşa hazır .beklediğimden çok çok az hasar.

Selcuk Koyu' Alıntı:
Dostum her zamanki gibi yine harika uçmuşsun tebrikler [emoji6] bilhassa sonlara doğru çıkan cazirttt! sesi muhteşemdi [emoji6] alkışlardan belli zevkle izlemiş herkes ,başarının devamını dilerim
Teşekkür ederim kardeşim. Valla senin eksikliğin görünüyordu. Gelseydin daha aksiyon dolu sahneler olurdu. Ama kısmet inşallah bir sonraki sefere. [emoji106]