[Video]: PILOT-TR Model Air Festival // Rasim Öztürk - Emre Kaman

Sadece kendi etrafimizdakilerle zaman gecirdigimizden baska yerlerde neler oluyor bilmiyorduk ki videolar da buna çözüm olmus eline saglik Rasim %p :RCKolik:

Son gün seremoni... Erhan Yılmaz... Poom ve Emre abinin x7... Dönüş...

Videoları eklendi :saygilar:

Sahane videolar yine. İyiki cekmissiniz ben uzaktan izleyebilmistim atmosferi yakindan izlemek cok guzel oldu. :bravo:

rasim süpersin çok güzel çekilmiş tüm videolar hatta bir videoda sabah çekilmiş türker anlatıyor mekanik cayro felan beni gördünmü afyon patlamamış daha uyanamamışım ya çok kötü çıkmışım uykulu uykulu hahaha :lollol:
ama bravo hepsi harika ellerine emeğine sağlık daha nice videolar paylaşırsın bizim için saol. :RCKolik:

Mehmet abi rica etsem araya 3-5 tane rezerve ekler misin :)

Karıştı biraz, konularına göre düzenlemeyi düşünüyorum, yeni yüklenen de var birkaç video...

Yabancı pilotlar için de ayrı bir başlık açarım artık, çok sayıda küçük küçük video olunca buranın takibi zorlaştı :)

Rasim tekrar teşekkürler . ellerine sağlık . baya uğraşmıssın. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

İlk gün sahaya gidiş ve gaui ekibi ile küçük bi sohbet... Speed model Arbej videoları eklenmiş gece ;)

Üç tane daha yükleniyor, gün içinde de yüklenmeye devam etsin birkaç tane daha atıyorum fırına :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
İlk gün sahaya gidiş ve gaui ekibi ile küçük bi sohbet... Speed model Arbej videoları eklenmiş gece ;)
Saha süpermiş ilk günde. Gaui team muhabbeti de şahane, Emre bütün head office'i toplamış valla Boss, Master hepsi orda. :thumbup:

Maşallah diyelim Rasim eline sağlık, videolar tadından yenmiyor. :bravo: :bravo:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Mehmet abi rica etsem araya 3-5 tane rezerve ekler misin :)
3 tane rezerve mesaj ayarlandı Rasim. Video çekmenin, yüklemenin ne kadar zaman aldığını gayet iyi bilen birisi olarak :laugh: helal olsun diyorum ve yeni videoları da zevkle izliyorum :halay:

Rasim Öztürk Emre Kaman ellerinize sağlık o güneşin altın da iyi zaman ayırıp video çekmişsiniz... 250 Mini Quad Paket incelemesine bayıldım :D

Ben pek bisey cekmedim, emek Rasim'in, cekim, edit, upload hep onda. Gule gule izleyin :)

Başlığa bayağı bi şekil verdim konularına göre yeniden düzenledim videoları...

Pilot tanıtım ve bizim yol videomuz editlemek istiyor küçük küçük parçaları, onları sonraya bırakıyorum.

Ciddi anlamda sadece yabancı pilotların uçuşları kaldı. Onlar da bir yandan yüklenmekle meşgul ;)

Rasim ellerine saglık gayet guzel ve düzenli olmuş. Bakarken yeni videoları da fark ettim bu vesile ile :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Rasim ellerine saglık gayet guzel ve düzenli olmuş. Bakarken yeni videoları da fark ettim bu vesile ile :)

Rica ederim Mehmet abi, bu sene yozgat maceralarını detaylarıyla kaydetmek ve düzenli bir şekilde yayınlamak istedim.

Misafir pilotların da videoları uploadda, üç dört tanesi yüklendi, hepsi bitsin onları da yayınlayıp bu bahsi kapatacağım :)

Video konusunda biraz biraz hevesimi aldım, bundan sonrasına bakacağız bakalım... Youtube kanalımda tamamı hobi ile alakalı yaklaşık 140 adet video var. Kbar istisna tutuyorum, onun izlenme sayısı 7350 leri bulmuş, isim ingilizce olduğundan yanlışlıkla girenler var sanırım, kasıtlı yaptığım bişey değildi öyle isimlendirmek. Diğerlerinin hepsini toplasan o kadar etmez...

Ama bundan sonra ayar videolarımı ingilizce çekmeyi planlıyorum. Buluşma videolarının sayısı da azalacak. Ne daha fazla talep görüyorsa o yönde emek harcamak en mantıklısı :)