[Video]: & [Röportajlar] PİLOT-TR Model Air Festival 2015 // Deniz Gürer

Ergün Gürer' Alıntı:
Herkese teşekkürler. İşler biraz düşündüğümden yavaş ilerleyecek. Çünkü uploadı, dinlemesi çevirmesi yazması derken bir video en az 3-4 saatimi alıyor. Hergün 1 röportaj hızında gideriz, sonra adım adım piroflip'e döneriz gibi düşünüyorum.

Gerçekten çok zaman alıcı bir çalışma ama bence değer. Zira her şeyden önce Türkiye'de bir ILK. Emeğin ve sabrın için bir kez daha teşekkür ederiz :bravo:

Ergün Gürer' Alıntı:
İlk mesaja Simone Zunterer ile röportajımızı ekledim. İyi seyirler.
Vay bu ne hız bu arada Ergün, harikasın :thumbup: İlk röportajı hemen izleyelim ve bakalım Simone bacımız neler demiş bizlere :D

Acaip keyif alarak izledim, gerçekten çok güzel bir röportaj olmuş Ergün, tekrar ellerine sağlık :thumbup: Simone'de gayet içten ve samimi cevaplar vererek ayrı bir güzellik katmış röportaja %p

Şu meşhur "world Scenic Flights" videosunu hatırlamış olduk ki birazdan yeni başlayan arkadaşlar için konu olarak paylaşayım o şahane ve unutulmaz çalışmalı.

Diğer taraftan "9:30" dak soru (5-10 yıl geriye gidebilsen kendine vereceğin 3 Öneri) sorusu gerçekten çok güzel bir soru ve Simone'nin verdiği 3. öneride gerçekten harika bir öneri.

Bu arada Simone'nın bizim meşhur "PiroFlip" hareketi 6 ayda çözdüğünü öğrendik. Bu demektir ki benim daha 2 ayım daha var ;D :lol:

Ellerinize sağlık süper olmuş.
Diğer röportajları merakla bekliyorum. :saygilar:

Mükemmel elinize sağlık , keyifle izledim yüzümü güldürdü. Profesyonel de olsa bizden hiç bir farkları yok , ayrıca Simone'da cana çok yakındı :)

Simone ile olan canlı izlediklerimden bir tanesiydi. Videoyu sanki daha önce izlememiş gibi keyifle izledim.

Elinize sağlık Gürer ailesi, harikasınız. :bravo: :bravo: :bravo:

En sondaki kalem muhabbetine koptum bende. :laugh: Ergün bilmediğin konulara niye giriyorsun. :lollol: :lollol:

Keyifle izledim güzel ropörtaj olmuş [emoji4]
3 tavsiyeside güzeldi. Kendin keyif alıyorsan yeter [emoji2]
Bu röportaj sırasında jet model uçak mı uçuyordu videoda sanki jet sesleri duyar gibi oldum

Kadir Kurt' Alıntı:
...Bu röportaj sırasında jet model uçak mı uçuyordu videoda sanki jet sesleri duyar gibi oldum
Uçakçı olduğunu illa belli edicen Kadir, evet tam o sırada fön makinesi uçuyordu. ;)
Karizmatik olsun diye jet uçağı diyenler de var. :lollol: :lollol: :lol:
Sümer abi nasolsa bakmaz buralara. :D

Türker Akgün' Alıntı:
Uçakçı olduğunu illa belli edicen Kadir, evet tam o sırada fön makinesi uçuyordu. ;)
Karizmatik olsun diye jet uçağı diyenler de var. :lollol: :lollol: :lol:
Sümer abi nasolsa bakmaz buralara. :D
Abi vantilatörden güzel sesi olunca hemen belli oluyor jet uçağının :laugh: :D

Ergün, elinize sağlık! Güzel bir ropörtaj olmuş. Ayrıca böyle bir şey aklınıza geldiği için de kutlarım.

Ve bu ropörtajdan çıkarılan sonuç; "Başkası ne yaparsa yapsın, kendi yaptığından keyif alıyorsan, ötesi hikaye!"

Ben biraz "Orası bizim sahnemiz değil" yorumlarına ithafen algıladım "have fun"ı... Sonuçta kendimiz keyif aldıysak, "elalem ne der" çok da takmamak lazım ;)

Ergün abi ve Deniz abla harika iş yaptınız gerçekten. Sorularınız oldukça zorlu olmasına rağmen Simone daha önceden çalışmış gibi akıcı,zeki ve eğlenceli cevaplar verdi.
Ben uzun zamandır hobiyle ilgili bu kadar keyifli bir video izlememiştim.

Simone benim favori pilotumdu oda bizim gibi bu hobiyi para kazanmadan,gönülden yapıyor. Zaten uçarken bu mesajı verdi ve uçuşundan hiç bir şekilde taviz vermedi.Modeli izleyerek,bilinçli ve her hareketten keyif alarak uçuyordu. :)

Bana göre ordaki en iyi uçan değil ama en başarılı pilottu.Çünkü iş ile hobi tamamen farklı kavramlar olduğu gibi bu tarz festivallerde amötör olarak bu işi yapan pilotlar ile profesyonel olarak yapan pilotları karıştırmamak aynı yarışma ve kategoriye sokmamak lazım. ;)

süper bir röportaj olmuş keyifle izledim, pc de izlemek keyfini çıkarmak için akşama kadar bekledim telefondan izlemedim ve değdi ellerinize sağlık Gürer ailesi.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Sanırım ingilizce olarak en akıcılarından biriydi Simone ile röportaj (ana dili ingilizce olanları saymazsak)...

En önem verdiğim kısım 10:20 den sonrası, üçüncü tavsiyesi... Zaten birçok pilotun ortak görüşüydü bu, have fun :)

Benim için ise "O" ingilizceye sahip, hele bir de bayan bir pilot ile röportaja başlamak... Gerçekten stressliydi.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Diğer taraftan "9:30" dak soru (5-10 yıl geriye gidebilsen kendine vereceğin 3 Öneri) sorusu gerçekten çok güzel bir soru ve Simone'nin verdiği 3. öneride gerçekten harika bir öneri.

Bu arada Simone'nın bizim meşhur "PiroFlip" hareketi 6 ayda çözdüğünü öğrendik. Bu demektir ki benim daha 2 ayım daha var ;D :lol:

Simone iyi bir pilot, presentabl bir insan olmasının yanısıra gerçekten çok bilge bir kişiliğe sahip. Zaman akıyor bu arada abi, 2 ay göz açıp kapayana kadar geçecek ;)

Türker Akgün' Alıntı:
Simone ile olan canlı izlediklerimden bir tanesiydi. Videoyu sanki daha önce izlememiş gibi keyifle izledim.

Elinize sağlık Gürer ailesi, harikasınız. :bravo: :bravo: :bravo:

En sondaki kalem muhabbetine koptum bende. :laugh: Ergün bilmediğin konulara niye giriyorsun. :lollol: :lollol:

Evliyim abi ben. Banyoya girince eşime ait tanımlayabildiğim 10 nesneden biridir eyeliner. Geri kalan 256 nesnesi hakkında hiçbir fikrim yok yalnız :laugh:

Tüm diğer güzel yorumlar için teşekkür ederiz.

Alvin & Boon ile röportajım, ki kesinlikle en keyifli röportajlardan biri idi, ilk mesaja eklenmiştir. Deniz de yanımdaki laptoptan 2. mesaja fotoğraf yüklemek ile meşgul, heheh

Bir takım fotolar eklendi... ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şu kare bana bi yerlerden tanıdık geliyor ama....

Tamam buldum.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol