[Video]: Şahin quadcoptere saldırıp düşürüyor

isasari

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.isa-sari.com
Az önce şöyle bir videoya rastladım. O kadar pervane dönerken nasıl saldırabildi, nasıl cesaret etti, anlamak güç :)

Abovv :D ters cevirdi, pilot toplayamayıp negatif açıyla çakıldı sanırım. Bravo şahin! :bravo:

Her horoz kendi çöplüğünde ötüyor. :lollol:

Modelin durumunu merak ediyorum :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

şahinde pençeyi ters biyere soktuysa onunda durumu merak uyandırıcı. en güzel anılı kırımlardan biri olsa gerek bu :D

Benim tahminim, pervanelerden en az birinin şahinin ayaklarına çarpıp kırıldığı. Pervaneler zarar görmeseydi bu şekilde yere düşmezdi cihaz, uçmaya devam ederdi yalpalayarak da olsa. Bu durumda şahinin ayak veya bacaklarından en az birisinin ciddi hasar gördüğünü tahmin ediyorum ben.

Bu tip bir video daha izlemiştim, uçak peşinde koşuyordu atmaca yada şahin tam hatırlamıyorum. Benim asıl merak ettiğim kuş mu sanıyorlar acaba?

Ucakci arkadaslar ozellikle zagi ucururken geliyorlar burda da. Cok yuksek oluyor, kusu tam secemiyoruz, ancak kartal oldugunu dusunuyoruz, zira 120 zagiden daha buyuk.

vidyoyu durdurup seyrederseniz şahinde hiçbirşey olmadan uçup gittiğini görürsünüz , zaten DJı quadmış ve kamera altta şahin ise tam ortadan ve yukardan saldırmış büyük olasılıkla .

bu arada patlar motorlu benzinli uçak alın :D bizim uçtuğumuz yerdede şahin ve kartal var ama uçak okadar gürültülüki uzaktan uçarak bu neymiş diye seyretmeyi seçiyorlar :D :D

Helal olsun, öldürmüş =) Umarım kuşa birşey olmamıştır

Bana hiç gelmedi böyle büyük kuş, fakat uçağı havalandırdığımda bizim tavuklar ördekler kümeslerine kaçıyo, kargalar bağırışıp kaçışmaya başlıyo... Şahinde gelse, kırmızı ışıkta yanımda veya arkamda bekleyen sabırsız şayin kadar korkutamaz beni :D