[Video]: Süper video

pasa06

Uye
Video güzel, müzik de öyle ama biraz tahlikeli yükses sesle izleyince insanın sağlam borca giresi geliyor. :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Harika video. Teşekkürler paylaşım için. 2.40 ta adamın kumanda ile derdi ne :)

Müthiş video Ömer Bey, paylaşım için çok teşekkürler. :bravo:

Kumanda mode 1'de kaldı muhtemelen ters gelince çözümü bunda bulmuş arkadaş, halbuki menüden değişiyordu DX18'de. :lollol: :lol: :lol:

Ömer Çelebi' Alıntı:
Video güzel, müzik de öyle ama biraz tahlikeli yükses sesle izleyince insanın sağlam borca giresi geliyor. :)

Sakın ha!...Bir cinnete bakar, sonra işin yoksa öde dur!...

Cahit Kaş' Alıntı:
... 2.40 ta adamın kumanda ile derdi ne :)

Radyonun sinyal gücü artıyormuş!... :lollol:

Türker Akgün' Alıntı:
Kumanda mode 1'de kaldı muhtemelen ters gelince çözümü bunda bulmuş arkadaş, halbuki menüden değişiyordu DX18'de. :lollol: :lol: :lol:

Omer Erkan' Alıntı:

Yeni bir şeyler öğrendik. :lollol: :lollol: :lol:

Güzel paylaşım için teşekkürler. :saygilar:

Adam o esnada parmaklarıyla mı kullanıyor yoksa ben bunu her tarafımla uçururum demeye mi getiriyor :lollol:

Omer Erkan' Alıntı:
Sakın ha!...Bir cinnete bakar, sonra işin yoksa öde dur!...

Ömer abi aynen dediğin gibi bu videoyu izlediğimden beri bakmadığım 50cc model kalmadı sarı kırmızı bir extra istiyorum ama pilotajım buna pek uygun değil, daha çok scale modellerim oldu hep, sanırım biraz hareketlenme zamanım gelmiş.

Türker Akgün' Alıntı:
Müthiş video Ömer Bey, paylaşım için çok teşekkürler. :bravo:

Adamlar aşmış durumda, hakikaten çok güzel organizasyonlar oluyor keşke biz de yapabilsek.

Omer bey, Valla durduk yere bize de is cikaracaksiniz :laugh:

Bir de bu adamlar sadece uçmuyor, bu nasil cekimdir, nasil montajdir böyle :eek: Bu hobiyi iste boyle bir sektor haline getiriyorlar ve biz de bunun parcasi olup, bolca para harciyoruz :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Omer bey, Valla durduk yere bize de is cikaracaksiniz :laugh:

Bir de bu adamlar sadece uçmuyor, bu nasil cekimdir, nasil montajdir böyle :eek: Bu hobiyi iste boyle bir sektor haline getiriyorlar ve biz de bunun parcasi olup, bolca para harciyoruz :D

Hiç sorma mehmet abi, her izlediğimde içim gıcıklanıyor, forumda paylaşayım kurtulayım dedim ama nafile. :)

dün geceden bu yana 5 6 kere izledim dibim düştü , uyuz oldum :RCKolik: :laugh:

Adamlar harika ya ötesi yok artık sinirden gidip kredi kartlarını boşaltıcam

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kadir Türkyılmaz' Alıntı:
Adamlar harika ya ötesi yok artık sinirden gidip kredi kartlarını boşaltıcam

Kadir bey, kredi kartı yastık altı banka kredisi eş dost anca; o da parasının hesabını bilmeyene. :) adamlar krill modelden aşağı takılmıyorlar 3200 Euro, motor DA olsa; DA 200 2.800 Euro. :) gerisini saymıyorum bile

Mesut AKIN' Alıntı:
dün geceden bu yana 5 6 kere izledim dibim düştü , uyuz oldum :RCKolik: :laugh:

Ben videoyu çok önceden izlemiştim o zamandan beri fena kaşıntı var, sanırım ben de uyuz oldum. :)

Ömer Çelebi' Alıntı:
Kadir bey, kredi kartı yastık altı banka kredisi eş dost anca; o da parasının hesabını bilmeyene. :) adamlar krill modelden aşağı takılmıyorlar 3200 Euro, motor DA olsa; DA 200 2.800 Euro. :) gerisini saymıyorum bile
Aynen haklısınız çok ciddi paralar