[Video]: Süper video

Ynt: [Video]: Süper video

elimdede suan bu tarz bi model var topladigim daha dogrusu hasarli tamir ettigim :D illa ucurtturacaksin bana onu :D

[attachimg=1]

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1391448453659.jpg
    uploadfromtaptalk1391448453659.jpg
    20.5 KB · Görülme: 65

Mesut AKIN' Alıntı:
elimdede suan bu tarz bi model var topladigim daha dogrusu hasarli tamir ettigim :D illa ucurtturacaksin bana onu :D
Yakışır üstadımıza :halay:

Mesut AKIN' Alıntı:

[attachimg=1]

Durduğunuz hata, tamiri bitti mi? bittiyse uçuşunu görmek isteriz bir an önce.

maalesef bitsede ucmasi zor bunu dolduracak donanim avatarimdaki ucakta takili suan :)

Mehmet abi arslan abinin yanindaydim dun , bu hafta benim kanay sinirlerini halledicez insallah oda ucagi bitirmis nerdeyse ya :) benden bi konuda fikir istedi onu tartismaya kararlastirmaya gittim yanina

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1391456930324.jpg
    uploadfromtaptalk1391456930324.jpg
    78.5 KB · Görülme: 39
  • uploadfromtaptalk1391456941891.jpg
    uploadfromtaptalk1391456941891.jpg
    50.8 KB · Görülme: 34
  • uploadfromtaptalk1391456957818.jpg
    uploadfromtaptalk1391456957818.jpg
    69.3 KB · Görülme: 34

Mesut AKIN' Alıntı:
maalesef bitsede ucmasi zor bunu dolduracak donanim avatarimdaki ucakta takili suan :)

Mehmet abi arslan abinin yanindaydim dun , bu hafta benim kanay sinirlerini halledicez insallah oda ucagi bitirmis nerdeyse ya :) benden bi konuda fikir istedi onu tartismaya kararlastirmaya gittim yanina
Bence o donanım çok fazla durmaz orada :D Geçici süreliğini de olsa tamir sonrası yeni modelin üzerine bir gelir ve gider :D

Arslan bey de maşallah epey bir hızlı imiş. Dediğin gibi nerede ise modeli fiziki olarak bitirmiş sayılır :)

Mesut AKIN' Alıntı:

Mesut, Aslan beyin yaptığı uçak ne? Edge'i kırdıktan sonra yeni bir şeye mi başladı?

Omer Erkan' Alıntı:
Mesut, Aslan beyin yaptığı uçak ne? Edge'i kırdıktan sonra yeni bir şeye mi başladı?
Ömer abi, bence yeni baştan yeni bir EDGE yapıyor :) Bakalım uçağı gören üstad ne cevap verecek ;)