[Video]: Tareq Alsaadi Uçuş Videoları

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Çoğumuzun takip ettiği üzere Tareq Alsaadi nerede ise her hafta düzenli olarak bir uçuş videosu paylaşıyor.

Facebook gibi sosyal platformları takip edemeyen arkadaşlarımız için, Tareq'in uçuş videolarını bu sabit başlık altında paylaşalım istedik.

Hepimize şimdiden keyifli seyirler :hoppa:

Dün paylaştığı X7 ile uçuş videosu

https://www.facebook.com/tareqalsaadiRC/videos/1794111290685072/

28 Kasım tarihli kısa bir TREX 550 uçuş video ki, kendisini pek 550 ile görmek her zaman mümkün olmuyor :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

süper ya bu adamı dünya gözü ile canlı izlemek nasip olacak mı acaba :)

fatih cebir' Alıntı:
süper ya bu adamı dünya gözü ile canlı izlemek nasip olacak mı acaba :)
İnşallah bir kere daha hep beraber izlemek nasip Fatih diyeceğim ama nasıl olur bilemedim :rolleyes: ???

Şanlı bir nesil, pilot tr sayesinde izleme fırsatı buldu, biz o zamanlara yetişemedik [emoji29]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adam amma da yetenekli haa, 2 haftada nasıl da olayı çözmüş görüyonuzumu :lollol:. Acemi biri gibi öyle bi hevesle de seyr etdim ki videoyu :lol:

Ferid Hemidov' Alıntı:
Adam amma da yetenekli haa, 2 haftada nasıl da olayı çözmüş görüyonuzumu :lollol:. Acemi biri gibi öyle bi hevesle de seyr etdim ki videoyu :lol:
Gerçekten süpermiş :lollol: :lol: Ne yapsak biz de bu amcadan 2-3 ders mi alsak acaba ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Gerçekten süpermiş :lollol: :lol: Ne yapsak biz de bu amcadan 2-3 ders mi alsak acaba ;D

Mehmet abi, uçuş deyil de teknik bilgiler öğretse çok güzel olur :) Ben tareqin 1-2 videoyu çıkmak şartıyla hiç teknik bir video çekdiğini görmedim. Adam hep heliyi havada esnetecek tipde videolar paylaşıyor. Bi kere de heliyi önüne koyub "Bakın arkadaşlar ben bunu şöyle yapıyorum, bunu böyle sabitliyorum, burda şu noktalara dikkat etmeniz gerekiyor" diye bir video görmedim yani. :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi

Tareq hala dünyada bir numara. kamera takip edemiyor yahww..

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün
Sonuna kadar katılıyorum Deniz abiye :D Jonasçıyım :)

Ayrıca kameraman da tareqi inatla zoom yaparak çekmeye çalışıyor. Bu yüzden de çekemiyor haliyle..

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi