[Video]: Trex 150 dfc 3d Ayarları Sonunda Tamam

Muammer Akbulut

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Hepsi
İlk iki uçuşta 3d uçuş yapamadığım trex 150 dfc bütün ayarları tam oldu :halay: ayar için yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Aslında ayrıntılı video çekecektim ama alanda bacak kaslarımda lift koptu alandan direk acile gittim şükür ameliyat riskinden kurtardım 6 haftada iyileşecek inşallah

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Geçmiş olsun Muammer bey , aman dikkat , en önemlisi sağlığımız........acil şifalar dilerim.... :saygilar:

Geçmiş olsun Muammer Bey, acil şifalar dilerim.

Hadi gözün aydın ve aynı zamanda geçmiş olsun Muammer Bey. Hayırdır karda ayağınız mı kaydı yoksa :-\ Allah acil şifalar versin...

Sağolun arkadaşlar ayağım kaymadı fakat karın içine düşen mini quadı almak için bacağımı zeminden yükseğe çıkarken zorladım pat diye koptu lift gurubumuzda fizik tedavi Opr.Dr. Fatih Canyılmaz hocamızı aradık şansa hastanede nöbetteydi buluşmaya gelememişti ben ona gittim ziyaret tedavi ;D

Geçmiş olsun Muammer Bey. ???

Uçuş gayet keyifli olmuş, model tekrar hayırlı uğurlu olsun diyelim. :thumbup:

Video yeniden izledim. Model ufak ve cekim uzaktan olunca hareketler cok belli olmamis ne yazik ki ama son hareket şahane :thumbup: Tanidik birini hatirlatti bana :laugh: :D

Teşekürler Türker bey aynen Mehmet bey bir sonraki çekim tripot ve sony kamera ile zoomlu olacak son hareket tamamen spontane inecek kuru yer bulamayınca el hava üssüne indirdim :thumbup: :lollol:

Manzara şahene ve uçuş keylifli olmuş.Elinize sağlık. :)