[Video]: Türkiye'nin En Güneyi (kızılburun)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Hep yabancıların çekimlerini izleyecek değiliz ya :D

Birazda FPV olarak bizden örnek olsun dedim. Özellikle soğuk kış günlerinde içimizi ısıtacak deniz manzarası ve güzel bir muzik eşliğinde. ;)

Heli ile FPV konusunda güzel çalışmalara imza atan "Mustafa Keskin" abimizden güzel bir video :bravo: . Keyifli seyirler. :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: [Video]: Türkiye'nin En Güneyi (kızılburun)

Cennet gibi :bravo:

kamera olarak ne kullanmışlar?

Ynt: Ynt: [Video]: Türkiye'nin En Güneyi (kızılburun)

Hüseyin GENCER' Alıntı:
kamera olarak ne kullanmışlar?
Bilmiyorum abi :rolleyes: Fakat Mustafa abi bu işi profesyonel olarak yapıyor. Yakında "Survivor" çekimlerini yayınlayacağım ;)

merhaba;

Konya dan herkese selam ve sevgiler. Siteye emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim. ayrıca Mehmet Kucuksari arkadaşımada foruma davet ettiği için ayrıca teşekkür ederim. Kırımsız Uçuşlar.

Hosgeldiniz Seref verdiniz abi. Yakın zamanda diğer güzel videolarınıza da paylaşacağız inşallah.

Bir de abi eğer sakıncası yok ise kullandığınız kamera nedir, paylaşabilir misiniz abi ?

Mustafa Bey, harika görüntüler, müzikte tam oturmuş, elinize sağlık. :thumbup: Ayrıca bu vesile ile aramıza hoş geldiniz diyorum. :)p

Merhaba Mustafa Bey formumuza hoş geldiniz. İnşallah ilk fırsatta yüz yüze tanışıp sohbet etme şansı da buluruz. :saygilar:

yorumlarınız için teşekkür ederim. inş. istanbul tarafına tekrar yolumuz düşerde modelciliğe gönül vermiş arkadaşlarla yüzyüze sohbet etme imkanımız olur.
sistemde testlerde canon 650d, duruma göre canon 5d mark2 kullanıyorum. helikoper ise align trex 700e ve 800e kullanıyorum. mount 3 eksenli helikopterin önüne takıyorum çeklilecek sahneye göre helikopterin altına takılanı kullanıyorum.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

emektar Trex 700e

Abi, bilgilendirme ve özellikle resim için teşekkür ederiz. Eline sağlık :saygilar: