[Video]: Unutulmaz RCKOLIK Kocaeli Buluşması ve LOGO 800 Maiden - 03.01.16

:saygilar: Merhaba arkadaşlar ,çok güzel bir buluşma olmuş,bu kadar modelciyi bir arada görmek çok güzel , Mehmet bey yeni logonuz hayırlı olsun kırımsız uçuşlar dilerim,
conopy harika renklere sahip karda çok güzel durmuş,herşey güzel ,kuyruk ayarlarında sıkıntının dışında herşey güzel,zaten onuda biliyorsunuz, güle güle kullanın,
emekleriniz ve bize gösterdiğiniz uçuş videolarını keyifle seyrettim ,ellerinize sağlık , teşekkür ederim . :RCKolik:

:saygilar: Mordo bey ve doğukan beye geçmiş olsun diyorum,neyseki çok hafif atlatmışssınız,işte yumuşak zeminde uçmanın faydasını bir kez daha görmüş olduk, :agreed:

Çok güzel bir buluşma olmuş bu güzel görselleri bize hazırlayan Rasim ve diğer arkadaşlara canlı yayın sunan arkadaşlara çok teşekkürler.
Mehmet abi tekrar tekrar hayırlı olsun modelin gerçekten çok güzel görünüyor.
Dogukan ve Mordo abi sizede geçimiş olsun.

Mehmet abi tekrar hayırlı olsun. İnşallah bir dahaki buluşmaya canlı olarak görmek kısmet olur :)

Doğukan gerçekten kırbaçı vurmuş, normal olarak ufak bir kırım olmuş geçmiş olsun..

Mordo abim çok geçmiş olsun. Gerçekten şanssız bir durum olmuş hatırlayanlar varsa forumda aynı durum benim başıma gelmek üzereyken yerde farketmiştim.Plastik servo kolları mutlaka et kalınlığı fazla olmalı.

Genel olarak harika buluşma olmuş herkesin ayağına sağlık :) :)

Abi inşallah birgün bende aranızda olucam ortam harika modeller desen canavar kıskandım valla :)

Sent from my iPad using Tapatalk

Teşekkürler Kemal, Zafer hocam, Adnan Bey, Mustafa, Arda ve Hakan kardeşlerim.

Inşallah bir daha ki sefere hep beraber oluruz :thumbup: