[Video]: WlToys v977 Kutu açılımı / unboxing

1100soylu

Uye
Merhaba arkadaşlar sonunda v977 elime ulaştı :thumbup: :bravo: bende bir videosunu çekeyim dedim ;) iyi seyirler :evil: :evil:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncelikle hayırlı olsun diyelim. Kırımsız uçuşlar dilerim :thumbup:

Sağol :saygilar: :evil: :evil: :evil:

OOOOooooo , hadi hayırlı olsun Furkan ;) :halay:...... 1 aydır bekliyordun , kırımsız uçuşları olur inşallah....... :agreed:

Sağol hakan abi inşallah kırımsız geçiririm uçuşlarımı :saygilar:

Furkan hayırlı olsun kardeşim. Bir aydan uzun süredir elimde olan V977 ile ilgili sana önereceğim en yararlı şey elinden geldiğince evde kullanma. Sonra benim gibi bekler durursun parçalarını. Çünkü ne kadar nazik kullansanda mutlaka biryerlere çarpıyorsun sonunda... Kırımsız uçuşlar.

cem aslan' Alıntı:
Furkan hayırlı olsun kardeşim. Bir aydan uzun süredir elimde olan V977 ile ilgili sana önereceğim en yararlı şey elinden geldiğince evde kullanma. Sonra benim gibi bekler durursun parçalarını. Çünkü ne kadar nazik kullansanda mutlaka biryerlere çarpıyorsun sonunda... Kırımsız uçuşlar.

Sağolasın :D :saygilar: :saygilar:

Furkan eline sağlık, gayet güzel bir unboxing videosu olmuş. :bravo:

Kırımsız uçuşlar diler ve heliyle ilgili tecrübelerini müsait oldukça paylaşmanı isteriz. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Furkan eline sağlık, gayet güzel bir unboxing videosu olmuş. :bravo:

Kırımsız uçuşlar diler ve heliyle ilgili tecrübelerini müsait oldukça paylaşmanı isteriz. :RCKolik:

Teşekkürler inşallah uçuş videolarınıda sizinle paylaşacağım :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Throttle %35 i geçinde bu şekilde titremeye başlıyor %60 a gelince ise sorun yok sizce neyden kaynaklı bu sorun :'( birde kuyruk motorunda sağa dönüyor fakat sola dönmüyor

İnternette birkaç videoyada baktım bu sorun sadece bende yok galiba ürünün üretimi hatalı eğer öyleyse bunun iade işlemini nasıl yaparım beni bir bilgilendirirseniz sevinirim :embarras: :embarras:

PAYPAL kullanarak aldım mayıs ayının 19 unda siparişini verdim sanırsam 45 gün itiraz hakkı var bunu değerlendirmek istiyorum lütfen yardım edin :( :( :(

Dostum kuyruk motoru sadece sağa döner zaten. Sen uçururken bir dengesizlik hissettin mi yoksa öyle elinde çevirirken böyle oldu da onun için mi soruyorsun? Heliyi çarptın mı?

Bu arada heliyi yüzün hizasında kesinlikle tutma. Geçenlerde benim kucağımda aynı senin gibi bakarken palleri fırlattı. Aman dikkat bunlar basit ama çok önemli ayrıntılar.

cem aslan' Alıntı:
Dostum kuyruk motoru sadece sağa döner zaten. Sen uçururken bir dengesizlik hissettin mi yoksa öyle elinde çevirirken böyle oldu da onun için mi soruyorsun? Heliyi çarptın mı?

Bu arada heliyi yüzün hizasında kesinlikle tutma. Geçenlerde benim kucağımda aynı senin gibi bakarken palleri fırlattı. Aman dikkat bunlar basit ama çok önemli ayrıntılar.

paller sadece yere değdi oda yerde düşük devirle dönerken başka herhangi bir çarpma olmadı zaten neden bu şekilde titretiyor orasını anlayamadım pallerde biraz boşluk vardı ( biraz dediğim bayaa ) onu gelen aleti ile sıktım çokta sıkmadım paller rahat hareket edecek şekilde ancak hala titriyor :'( :'(

alttaki ana dişliyi kontrol et motor dişlisiyle tam karşılıklımı , eğer pal değiştirdiysen yedeklerden birbiriyle balanssız olabiliyor , swashblade üzerindeki bilya yerinden çıkıyor olabilir onu kontrol et şimdilik aklıma bunlar geliyor

Yani ana mil eğildi diyicem ama öyle halıya sürtmeyle de olmaz gibime geliyor. :-\

Muammer Akbulut' Alıntı:
alttaki ana dişliyi kontrol et motor dişlisiyle tam karşılıklımı , eğer pal değiştirdiysen yedeklerden birbiriyle balanssız olabiliyor , swashblade üzerindeki bilya yerinden çıkıyor olabilir onu kontrol et şimdilik aklıma bunlar geliyor

swash blade ne oluyor açıklarmısınız ? cahilliğime verin daha yeniyim 6 kanallıda .

değiştirdiğim bir parça yok diişlidede sorun yok gibi görünüyor

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol