WLToys V913 Sizce Nasıl ?

baral76

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi

evet ustalar bu heli için ne düşünür

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: v913

Ürünün tam adına bakacak olur isek : "V913 2.4G 4CH SINGLE BLADE RC HELICOTPER LCD CONTROLLER"

Ürün linki :

Yani 4 kanal bir heli tıpki v911 gibi. Dolayısıyla V911 size verdiği pilotajdan farklı bir şey vermeyecektir.

Ayrıca V911'den ebat olarak büyük, malzeme olarak daha ağır olduğunu düşünürsek :

1- Ev içinde uçması mümkün değil bence
2- Daha ağır olduğu için çarpmalarda hasar görme ihtimali cok daha yüksek. V911 kadar dayanaklı olması mümkün değil
3- Her ne kadar ilk bakışta dışarda uçar hissi veriyor olsa da, pallerin yapısı gereki az bir rüzgarda bile düzgün uçmayacağını düşünüyorum.
4- $150 fiyatı var ki hiç de az sayılmayacak bir rakam.

Özetle bundan çok daha ucuza ve sizi pilotaj anlamında geliştirecek 6 kanal V922 almak cok daha doğru bir karar olur :saygilar:

Ynt: WLToys V913 Sizce Nasıl ?

ben v 922 siparişi verdim bekliyorum :laugh:

bu heli yi bi arkadaşım için düşünmüştüm 6 kanalla başedemeceğini düşünüyor ama 911 kadar da küçük olmasın istiyor.
nette bu modeli gördüm .aliexpress de 98 dolar dı.
yazdıklarınızı onada iletirim mehmet bey.

Ynt: Ynt: WLToys V913 Sizce Nasıl ?

barış altun' Alıntı:
ben v 922 siparişi verdim bekliyorum :laugh:

bu heli yi bi arkadaşım için düşünmüştüm 6 kanalla başedemeceğini düşünüyor ama 911 kadar da küçük olmasın istiyor.
nette bu modeli gördüm .aliexpress de 98 dolar dı.
yazdıklarınızı onada iletirim mehmet bey.
İşte bazen insanların istekleri ve beklentileri yanlış yapmalarına neden olabiliyor. Şaysen ben 10 tane V913'ü 1 tane V911 ile değişmem ;)

abi bi soruda ben sorayım 4 kanal micro olmayan dış ortamda iyi performans sağlayabilecek bi helikopter önerebilirmisin. 922 den sonra alacağım 6 kanal bi modele benim param yetmez ben mezun olasıya kadar böyle devam ederim :D ama iyi bi 4 kanal almak isterim.. Bi model önerebilirmisin..

abdullah sapmaz' Alıntı:
abi bi soruda ben sorayım 4 kanal micro olmayan dış ortamda iyi performans sağlayabilecek bi helikopter önerebilirmisin. 922 den sonra alacağım 6 kanal bi modele benim param yetmez ben mezun olasıya kadar böyle devam ederim :D ama iyi bi 4 kanal almak isterim.. Bi model önerebilirmisin..
Merhaba Abdullah,

Bildigim kadari ile oyle asiri ruzgarda ucan 4 kanal bir Heli yok. Walkare nin bazi modellerini biraz buyuk oldugu icin disarda ucuruyorlara ama bir V922 sahibi olarak :

1- V922 ucamadigi ruzgarda bunlarin da cok iyi ucabilecegini düşünmüyorum. Emin degilim ama zira hic denemedim :laugh:
2- Walkare lar fiyat ve yedek parca olarak insani zorlayan urunler
3- Belki de en onemlisi 6 kanal tecrubesinden sonra 4 kanal zevk vermeyecektir.

Bence en iyisi su an icin bekle ve simulator + V922 ile pilotajini gelistir. Sonrada buyuk ihtimal Wltoys Blade 130x klone cikarir o sirada :lol: Ya onu alirsin ya da 450 sinifi bir Heli.

Ozetle benim fikrim V911 harici 4 kanal heliye para harcama gerek yok ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Merhaba Abdullah,

Bildigim kadari ile oyle asiri ruzgarda ucan 4 kanal bir Heli yok. Walkare nin bazi modellerini biraz buyuk oldugu icin disarda ucuruyorlara ama bir V922 sahibi olarak :

1- V922 ucamadigi ruzgarda bunlarin da cok iyi ucabilecegini düşünmüyorum. Emin degilim ama zira hic denemedim :laugh:

Bence en iyisi su an icin bekle ve simulator + V922 ile pilotajini gelistir. Sonrada buyuk ihtimal Wltoys Blade 130x klone cikarir o sirada :lol: Ya onu alirsin ya da 450 sinifi bir Heli.

diğer konularda tecrübem yok ama kesinlikle madde 3 e katılıyorum...

Merhaba Abdullah,

:D bu gidişle mezun olmayı beklemekten başka bişey yapamıcam herhalde :D dediğin gibi abi 6 kanaldan sonra 4 kanal eskisi kadar zevk vermiyo 922 geldiğinden beri simulatora el sürmüyorum doğru düzgün :)

günlük en az 20 dakika sim e takılıyorum.bana kazandırdıklarının farkındayım.
bence sim i de bu işin bi ekipmanı olarak kabul et ve asla vazgeçme...

barış altun' Alıntı:
günlük en az 20 dakika sim e takılıyorum.bana kazandırdıklarının farkındayım.
bence sim i de bu işin bi ekipmanı olarak kabul et ve asla vazgeçme...
Kullanıyorum zaten ama 922 geldikten sonra pek kullanmamaya başladım..

Meraba daha yeni WLtoys V913 aldım.bugün ilk test sürüşümü yaptım fakat bi sorun var.modelin kuyruğu kalmıyor rüzgar hangi yöne eserse model o yöne gidiyor geri gelmiyor sonuç hüsran. :'( Acaba v913 kuğruğunun rüzgara karşı kalması için ne yapmam lazım bilginiz varmı.bataryayımı ileri alayım. :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eline alıp kuyruğu sag, sol yapınca kuyruk pali donüyor mu peki ?

Bu problemin pil yeri ile alakası olmaması lazım .

Eline alıp kuyruğu sag, sol yapınca kuyruk pali donüyor mu peki ?

Bu problemin pil yeri ile alakası olmaması lazım .
Değerli admin sorunumu yanlış anlamıssınız. helikopterrin kuyruk pervanesi sağlam ama kuyruk ileri fazla yatmıyor.Acaba diyorum bataryayı ileri alsam kuyruk ileri daha fazla yatarmıı.? :saygilar:

Mustafa bey kaç kanal bu alet ? kuyruk pervanesi yandamı yoksa yukarıya doğrumu bakıyor ?

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
Mustafa bey kaç kanal bu alet ? kuyruk pervanesi yandamı yoksa yukarıya doğrumu bakıyor ?

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
helikopterin modeli wltoys v913 4ch 2.4ghz kuyruk pervanesiyanda ama rüzgara karşı fazla yatmıyor ne yapmamı önerirsiniz.