WLToys V913 Sizce Nasıl ?

Ynt: WLToys V913 Sizce Nasıl ?

bu tarz mikro modelleri pek bilmem ama swash plate uzanan servoların kollarında uç kısımda delik varsa servo kollarını en uç deliğe alın sorun düzelir.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
bu tarz mikro modelleri pek bilmem ama swash plate uzanan servoların kollarında uç kısımda delik varsa servo kollarını en uç deliğe alın sorun düzelir.

Evet uc kısımlarda delik var. %p yardımınız için teşekkürler.inşallah düzelir. :saygilar:

sonucu bekliyoruz :eek:

Mesut bey cok sağol sorunum düzeldi.yardımın için sağol.iyi günler..

ne tarafa yatıyorsa tersine aleron u sık bu şekilde dener misin?

barış altun' Alıntı:
ne tarafa yatıyorsa tersine aleron u sık bu şekilde dener misin?
Barış bey sağolun sorunum düzeldi. %p . Teşekkürler :saygilar: :saygilar:

rica ederim yardımım dokunduysa ne mutlu...

Mustafa Gökdere' Alıntı:
Mesut bey cok sağol sorunum düzeldi.yardımın için sağol.iyi günler..

Rica ederim Mustafa , bey demene gerek yok

Bendede var ama dış mekanda hiç hiç hiç keyif vermez bu modeller...
Bazen pistte canı çeken uçakcılar denesin diye götürüyorum, ama minicik rüzgarda bile getirmek için çok tecrübeli olmak gerekiyor. Rüzgarı noise in yerken getirmek ölüm... Yok öne aşırı yatar ileri ve aşağı gidesi gelir, burnunu kaldırsan rüzgara direnemez... Yani dieceğim o ki salon helikopteri bunlar. Salonda misler gibi bir o yana bir buna hızla giderken 6 kanal gibidir namıssız :)

W Mini CP BL aldım 10 güne kdar gelir sanırım. Onun gibi birşey dışarıdada rahatlıkla uçar... Ama benim fantazim evin içinde invert felan :D Bakalım neler olacak :)

Can Yastıoğlu' Alıntı:
Bendede var ama dış mekanda hiç hiç hiç keyif vermez bu modeller...
Bazen pistte canı çeken uçakcılar denesin diye götürüyorum, ama minicik rüzgarda bile getirmek için çok tecrübeli olmak gerekiyor. Rüzgarı noise in yerken getirmek ölüm... Yok öne aşırı yatar ileri ve aşağı gidesi gelir, burnunu kaldırsan rüzgara direnemez... Yani dieceğim o ki salon helikopteri bunlar. Salonda misler gibi bir o yana bir buna hızla giderken 6 kanal gibidir namıssız :)

W Mini CP BL aldım 10 güne kdar gelir sanırım. Onun gibi birşey dışarıdada rahatlıkla uçar... Ama benim fantazim evin içinde invert felan :D Bakalım neler olacak :)
Zaten her yıl helikopterimi yenilerim bu sene bunu aldım.seneye kadar idare etsin. seneye Walkera V450D01 alasım var. :D acaba siz o W Mini CP BL kaça aldınız. :saygilar:

Kumandası ile sanırım 250$ + kargo gibi bişeydi... Halen türkiyeye giremediler ama :D

:new: Beyler wltoys 911 almayı düşünüyorum fakat wltoys v913 ün kumandasıyla v911 i kontrol edebilir miyim.? :saygilar:

BU V913 ADAM OLMAZ. HER UCUŞTA Bİ TARAFI KIRILIYOR TÜM BÜTCEMİ YEDEK PARCAYA VERİYOM.HELİĞİ DEĞİŞTİRCEM..

Sevgili Mustafa,

Foruma üye oldun, tanışma bölümünde konu açıp kendini tanıtmadan hemen konu actın. Normalde başka birisi olsa hemen uyarı alırdı ama Yasin ve genc olusun itibari ile Abi'lerin bunu es geçip yana yardımcı olmaya çalıştılar.

Şimdi de Beyler diye hitap ediyorsun ki bence sık olanı Abilerim olmalıydı.

Tamam burası sanal bir ortam ama sen de üye olarak Rckolik ailesini bur ferdi oldun bunu unutma lütfen ;)

Gelelim soruna. Nette kısıtlı bilgi var ama gördüğüm kadarı ile v911 bin elevator servosu v913 göre ters. Elindeki kumandanın reserve özelliği de yok ne yazık ki. Kısaca kullanılmaz gibi duruyor.

Bu arada V911 doğru bir tercih ama cok az bir rüzgarda bile dısarda uçurmamalı tavsiye ederim.

Selam abiler arkadaslar fotograf paylasarak bir sorun belirtmek istiyorum ama telefondan girdigimden fotograf yüklemek problem oluyor

teknik bir konu oldugundan bilgisi olabileceklerin bana özelden gmail adreslerini atmasini rica etsem fotografi oraya atsam olur mu.şimdiden teşekkür ediyorum

Anıl ÇEVİK' Alıntı:
Selam abiler arkadaslar fotograf paylasarak bir sorun belirtmek istiyorum ama telefondan girdigimden fotograf yüklemek problem oluyor

teknik bir konu oldugundan bilgisi olabileceklerin bana özelden gmail adreslerini atmasini rica etsem fotografi oraya atsam olur mu.şimdiden teşekkür ediyorum
Bence foto yerine sesli kisa bir video cekip, sorununu sozlu olarak orada da ifade et. Sonra video Youtube yuklersen daha kolay cevap alirsin. Cok populer bir model olmadigi icin aktif kullanicilardan cok cok azi bu heliyi biliyor ne yazik ki :-\