Video Xk k110 indoor ve outdoor

Taha KOÇAK

Tecrübeli Uye
Web sitesi
tahakocak.com.tr
İlgi Alanı
Heli
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Video eleştirilere açık ama lütfen şu 2 şeyi göz önünde bulunduralım;
1- kameraya bakarak modeli uçurdum
2- 3 haftadır model uçurmuyordum.

Son düzenleme:
Bravo guzel. Sim ile de desteklersen cok daha guzel gelistirirsin. Bir seyi merak ettim. İlk dusmeden sonra pili degistirdin mi? Yoksa tek pille mi 7dk uctun?

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Bravo guzel. Sim ile de desteklersen cok daha guzel gelistirirsin. Bir seyi merak ettim. İlk dusmeden sonra pili degistirdin mi? Yoksa tek pille mi 7dk uctun?

Üzerinde kendi pili yok farklı pil, o videoda pil değiştirmedim.

Gayet güzel, tebrik ederim. :bravo:

Teşekkürler.Abi senin blade ile uçuşun kadar iyi değiliz ama idare ediyoruz :)

Gayet başarılı :thumbup: Hazır havalar düzelirken, uygun zeminli açık alanlarda bolca uçmak lazım :)

Pil dolsun gidicrm abi sahaya :)

Daha dün ne alayım , nasıl alayım , gelir mi ,gümrükten geçer mi , nerde kaldı , gümrüğe mi takıldı derken bak bugün kütür kütür uçuyorsun .
Tebrikler:saygilar: forumdaki büyüklerinin tecrübelerinden faydalan , tavsiyelerini dikkate al ve özellikle sim çalış . Yakında daha büyük modellerle seni sahada göreceğimize eminim.??

Tahmim etmistim de emin olmak istedim. Videonun sonlarina dogru kendini zor tasiyordu yavrucak. Lipo piller son damlasina kadar kullanilmaz. Bu tip mikrolarda ortalama ucus suresi 4dk civarindadir, hadi sen buna daha buyuk pil koymus ol, 5 dk olsun. Daha da buyuk koyarsan zaten agirliktan dolayi sorun yasarsin. O 7 dk uctugun pili bir olc, buyuk ihtimalle voltaji olmasi gerekenden cok cok asagidadir. Lipolarla ilgili konularimizi oku mutlaka.

Süper %p:bravo: Dışarıda olmanın rahatlığı uçuşta gayet net hissediyor :thumbup: Aynen bu şekilde hem SIM hem de Micro modelle çalışmaya devam kardeşim :)

Bugünde çıkacaktım aslında ama modelin üst takımı dağıttık :) Promodelden gibip vida seti aldım. Yarın dışarda uçurucaz inşallah abim.

Uzun bir süreden sonra yatan xk k110 topladım. @Ömer Serdar Aytar Arkadaşımız ile ufak bir buluşma yaptık ve çoksa uygun olmayan alanda kontrollü şekilde 1 dakika uçtum.:saygilar:
Daha önceki uçuşta invert denedik ama açılar yetersiz kaldığı için düştük. :lol::lol: