Yak-55M 2.2m Wing Span 50cc

Eline sağlık Selçuk, iyi gidiyor model inşaatı.

Tabi bu kadarla kalmadım üstüne bir de 2 adet sol elevator iskeletim oldu. ?

Bu hata o kadar komik bir hatadır ki, herkes bilir, her yerde söylenir, aman dikkat edin denir, ama herkes en az bir kere bu hatayı yapar (benim skorum çok daha yüksek :D )

Saman kağıdına komple 502 sürerek sert bir tabaka oluyor.

Bu yöntemde 502 yerine beyaz tutkal kullanmak çok daha iyi sonuç verir, ilerde yeniden denemek istersen aklında olsun :thumbup: Hatta saman yerine normal kağıt kullanmak da sanki daha iyi olur gibime geliyor ama çok da iddialı konuşamayacağım :)

Eline sağlık Selçuk, iyi gidiyor model inşaatı.

Çok teşekkür ederim abi. Vakit buldukça modeli tamamlamaya çalışıyorum. :)

Bu hata o kadar komik bir hatadır ki, herkes bilir, her yerde söylenir, aman dikkat edin denir, ama herkes en az bir kere bu hatayı yapar (benim skorum çok daha yüksek :D )

Bu hatanın üstüne bir de çarpık inşa ettim. :lol: Sonra yeniden düzgünce yaptım.Yanlış yaptığım iskeletleri de atmaya kıyamıyorum.Balkonda duruyor.?

Bu yöntemde 502 yerine beyaz tutkal kullanmak çok daha iyi sonuç verir, ilerde yeniden denemek istersen aklında olsun :thumbup: Hatta saman yerine normal kağıt kullanmak da sanki daha iyi olur gibime geliyor ama çok da iddialı konuşamayacağım :)

Bu yöntemi de kesinlikle deneyeceğim. İlk yaptığım boru kılıfı beni çok zorlamıştı. 502 ile saman kağıdını yapıştırmak tam bir işkence. Zira çok zor yapışıyor. Hızlı yapışsın diye sprey kullanmıştım o da sert kabarcıklar oluşturdu. İkinciyi yaparken nispeten daha az zorlandım. Ama kanat borusu tam istediğim gibi oldu. :hoppa:2021 de de 3 metrelik decathlon yapma hedefim var. Plan, proje her şey hazır.O modelin inşasına kadar baya bir tecrübe kazanacağım. :)

Özellikle sizlerin yorum ve tavsiyeleri çok önemli benim için.?:heartxf::saygilar: