Yardıma ihtiyacım var Hobbyking

Sercan Eymen

WW2 Fighters
İlgi Alanı
Uçak
Merhabalar ben yanlış bir şey yaptım sanırım. Hobbyking'te spariş listesi hazırlıyordum kargo fiyatını merak ettim 2 adet servoyu ekledim ve sanırım spariş verdim. Fakat ödeme yapmadım.
Orders'ta bu şekilde görünüyor bunu iptal etmem gerekiyor mu ödenmemiş görünüyor. Yoksa kendi iptal oluyor mu bir süre sonra? Aklıma takıldı çok. :rolleyes:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bir kere Ben de yapmistim benzer hatayi. Ben de bu sekilde zararsiz olarak Kaldi. Ama surekli orada kalmasin dedim ve chat uzerinden temasa gecip iptal ettirdim. Ozetle zararsiz bir durum ama illa benim gibi durmasin diyorsan kendimiz kaldiramiyoruz, illa onlarin iptal etmesi gerekiyor diye biliyorum ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bir kere Ben de yapmistim benzer hatayi. Ben de bu sekilde zararsiz olarak Kaldi. Ama surekli orada kalmasin dedim ve chat uzerinden temasa gecip iptal ettirdim. Ozetle zararsiz bir durum ama illa benim gibi durmasin diyorsan kendimiz kaldiramiyoruz, illa onlarin iptal etmesi gerekiyor diye biliyorum ;)

Bende iletişime geçeyim o zaman Mehmet abi teşekkür ederim bilgilendirme için. :saygilar:

Geçen hafta bende başka bir siteden kargo ücretini öğrenmek isterken istem dışı almış oldum, maille yazıştım yanlışlıkla aldığımı belirttim ki alıpta ödeme yapmıyor pozisyonu olmasın diye.
Sende yazışarak yanlışlık olduğunu iptal etmelerini söyle. Normalde hiçbirşey olmaz, ödeme yapmadın nihayetinde. :)

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Geçen hafta bende başka bir siteden kargo ücretini öğrenmek isterken istem dışı almış oldum, maille yazıştım yanlışlıkla aldığımı belirttim ki alıpta ödeme yapmıyor pozisyonu olmasın diye.
Sende yazışarak yanlışlık olduğunu iptal etmelerini söyle. Normalde hiçbirşey olmaz, ödeme yapmadın nihayetinde. :)

Şimdi Live Chat üzerinden konuştum iptalini istedim. Hemen hallettiler ve bu şekilde değişti. Çok teşekkürler bu kadar hızlı şekilde yardım geleceğini düşünmemiştim. :RCKolik: :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ben sürekli liste yapıp ödemeden bırakıyorum iyi oluyor :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Mehmet artık kaldırmıyorlar(önceden listeden de kalkıyordu) şu an aynı durum bende de var sadece görmemezlikten geliyorum. :thumbup:

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Mehmet artık kaldırmıyorlar(önceden listeden de kalkıyordu) şu an aynı durum bende de var sadece görmemezlikten geliyorum. :thumbup:
Demek onlar da sistemi degistirmisler Abi :)