yardima ihtiyacim var (v977)

sterbe34

Yeni Uye
Öncelikle tüm forumun bayramı mübarek olsun adım emre yıldırım 23 yaşındayım ben istanbulda ikamet ediyorum kendim 4 kanalli helikopter kullanicisiyim ve pek çok 3 kanalli oyuncak modelim vardı ancak bu v911 v922 ve v977 modelini görünce baya etkilendim ve v977 modelini almak istiyorum size birkaç sorun olacak ,1 bu modeli nasıl bilirsiniz 2.yabancı sitelere guvenmelimiyim alırken. 3.muadili başka bir model tavsiye edermisiniz 4.sağlamlık durumu nasıl bu modelin 5. Modeli 4 kanalla alışıp yavaş olarak 6 kanala geçmek istiyorum öğrenmesi zormudur ve son olarak turkiyede satan bi yer varmı yabancı sitelerden elime kaç günde ulaşır bunları cevaplarsanız yardımcı olursanız çok teşekkür sevinirim iyi akşamlar

emre yıldırım' Alıntı:
Öncelikle tüm forumun bayramı mübarek olsun kendim 4 kanalli helikopter kullanicisiyim ve pek çok 3 kanalli oyuncak modelim vardı ancak bu v911 v922 ve v977 modelini görünce baya etkilendim ve v977 modelini almak istiyorum size birkaç sorun olacak ,1 bu modeli nasıl bilirsiniz 2.yabancı sitelere guvenmelimiyim alırken. 3.muadili başka bir model tavsiye edermisiniz 4.sağlamlık durumu nasıl bu modelin 5. Modeli 4 kanalla alışıp yavaş olarak 6 kanala geçmek istiyorum öğrenmesi zormudur ve son olarak turkiyede satan bi yer varmı yabancı sitelerden elime kaç günde ulaşır bunları cevaplarsanız yardımcı olursanız çok teşekkür sevinirim iyi akşamlar

Sizin de bayramınız mübarek olsun. Cevaplara geçeyim,

1. İyi biliriz.
2. Yurtiçi mağaza satışı yok. Ya satan birinden alacaksınız yada banggood.com... Güvenebilirsiniz, bir ayda gelir ama sorun çıkmaz.
3. Aynı bedelde başka model tavsiye etmem.
4. Sağlamdır. Yedek olarak birkaç pal birkaç ana dişli alın yeter. Aslında yedek poşeti var 23 dolar. O tam güzel. Tabi yedek lipo da lazım, paketten sadece 1 adet çıkıyor.
5. Öğrenmesi kişiden kişiye değişir. Alıp alışamayan ve satışa çıkaran var. Benim gibi az buçuk hakkını veren var. Serdar hocam gibi 6kanala alıp tam hakkını veren var. Simülatör deneme şansı varsa bi bakın, ordakinin az daha heyecanlısıdır gerçeği...

Sol olarak, cevabı 2. Maddede.

iyi akşamlar

Bir de Emre bey eğer forumdan tam anlamı ile istifade etmek isterseniz 2 dak ayırıp size kayıt sonrası özelden gelen mesajı okuyup, yeni girdiğiniz topluluğa bir selam verip kendinizi tanıtmanizi öneririm.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bir de Emre bey eğer forumdan tam anlamı ile istifade etmek isterseniz 2 dak ayırıp size kayıt sonrası özelden gelen mesajı okuyup, yeni girdiğiniz topluluğa bir selam verip kendinizi tanıtmanizi öneririm.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Haklisiniz şuan mobildeyim mehmet bey kısa sürede tanitim konusunda bilgi vereceğim acemiligime verin v977 siparişi verecem akşama inşallah sonra faal olarak forumda olmayı planlıyorum

Rasim Öztürk' Alıntı:
Sizin de bayramınız mübarek olsun. Cevaplara geçeyim,

1. İyi biliriz.
2. Yurtiçi mağaza satışı yok. Ya satan birinden alacaksınız yada banggood.com... Güvenebilirsiniz, bir ayda gelir ama sorun çıkmaz.
3. Aynı bedelde başka model tavsiye etmem.
4. Sağlamdır. Yedek olarak birkaç pal birkaç ana dişli alın yeter. Aslında yedek poşeti var 23 dolar. O tam güzel. Tabi yedek lipo da lazım, paketten sadece 1 adet çıkıyor.
5. Öğrenmesi kişiden kişiye değişir. Alıp alışamayan ve satışa çıkaran var. Benim gibi az buçuk hakkını veren var. Serdar hocam gibi 6kanala alıp tam hakkını veren var. Simülatör deneme şansı varsa bi bakın, ordakinin az daha heyecanlısıdır gerçeği...

Sol olarak, cevabı 2. Maddede.

iyi
Rasim ustam teşekkürler bilgi için bangood ile sipariş konusunda bi klavuz varmıdır öncesinde hiç alisverisim olmadı

emre yıldırım' Alıntı:
Rasim ustam teşekkürler bilgi için bangood ile sipariş konusunda bi klavuz varmıdır öncesinde hiç alisverisim olmadı

Forumda var, ben de tam link paylaşamıyorum mobilim. Heliyi ayrı Yedekleri lipoları ayrı geçin. 100 doları geçmesin sip.ler

emre yıldırım' Alıntı:
Emre bey istediginiz ve ihtiyaciniz olan her bilgi ilgili bolumdeki Indeks sayfalarinda mevcut. PC den baglaninca inceleyip gorebilirsiniz. Sordugunuz sorunun ise cevabi :