Yemek Arası - Kahve Molası Ucuşları :)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Malum 3-4 gündür resmen hava yazdan kalma. Hal böyle olunca Türker kardeşimle öğle yemeği sonrası, kahvelerimizi de içtikten sonra TADLI niyetine :laugh: :D 1-2 pil uçup açılalım dedik :halay: :yuppi:

Buyurun kısa bir mola ;)

--- Artık bizi ve özellikle micro upgrade ile ilgili fikrimizi biliyorsunuz. Yere yakın uçuşlar yapınca bugün 3-4 defa yer ile temas etmek durumunda kaldım :laugh: Hal böyle olunca ana dişli ile ilgili olarak şöyle bir mod yapalım dedik ve kendimizle iyi dalga geçtik :lollol: :lol: :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

--- Büyük modelde nedense yapmaktan zevk alamadığımın Tic Toc yapmaya başladım bu aralar :rolleyes:

--- Türker kardeşimde klasik uçuşlardan farklı bir uçuş gerçekleştirdi :yuppi:

Abicim sizin yeriniz iyi alan geniş , biz binadan çıkınca adım atacak yer bulamıyoruz :)

Mehmet Abi olmuyor böyle ama :) yapan var yapamayan var :)

haha büyük modeller hırpalamaya korktuğumuzdan , bunlarla yapıp canına okuyoruz demiyorlarda :p :p :p vay efendim dişliye bişey yapmak lazımmış , vay efendim alışılmışın dışında uçuşmuş falanmış filanmış :p

Mehmet Abi valla süpersin, Rckolik'e sıcak sıcak servis. :halay:

Öğlen öğlen öyle güzel geldi ki uçuş heli'ne bereket abi. :thumbup:

Oh,oh maşallah... :halay: :halay: :halay:

Guzel yorumlar icin tesekkurler arkadaslar. Gercekten gerek calisma gerekse kaldigimiz yer olarak cok sansliyiz.

Turker kardesimle hem calisma hem de lojman olarak ayni yerde olmamiz ise isin extrasi.

Amacimiz her zaman oldugu gibi keyifli anlarımızı sanal alemde bile olsa sizlerle paylasabilmek. Biz bu hobinin her anindan kendimizce cok buyuk keyif aliyoruz, ucurdugumuz kagit ucak bile olsa :laugh:

Paylasimlarimiz ile sayet yuzunuzde kucuk bir tebessüm, aldigimiz zevkten kucuk bir kirinti sizlere aktarabiliyor isek ne mutlu bize :thumbup:

mehmet abi cidde ortam süpermiş. ama daha güzeli kafa yapısının uyduğu iş arkadaşının olduğu. aynı hobiye paylaşman da cabası. bu arada blade mcpx inde maşallahı var.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
mehmet abi cidde ortam süpermiş. ama daha güzeli kafa yapısının uyduğu iş arkadaşının olduğu. aynı hobiye paylaşman da cabası. bu arada blade mcpx inde maşallahı var.
Aynen Erhanim :thumbup: her zaman her yerde soyledigim gibi Turker kardesim ve destegi olmasaydi ben bu hobiyi ilk hafta kesin birakirdim :laugh: Zora gelmeye hic gelemem de :lollol: :lol:

Bu arada mCPx BL gercekten de super.Ustelik fabrikadan nasil cikiyorsa o sekil, hic upgrade yok. Sizlerin elinde olsa kimbilir daha neler yapar da, bizde ancak bunlari yapabiliyor :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aynen Erhanim :thumbup: her zaman her yerde soyledigim gibi Turker kardesim ve destegi olmasaydi ben bu hobiyi ilk hafta kesin birakirdim :laugh:
Mehmet Abi başlamadan önce ben modelcilikte duraklama dönemine girmiştim, sağolsun beni tekrar harekete geçirdi. :thumbup:
İyiki meraklıymış bu hobiye ve iyiki aynı işyerinde çalışıyoruz. :halay: :yuppi:

Bu hobinin paylaşım olmadan pek tadı olmuyor bence. :RCKolik: