Yeni başlıyorum. Quadcopter yapmayı planlıyorum.

Ahmet Hakan

Yeni Uye
İlk önce hepinize merhaba, uzun zamandır araştırmalarımla bu foruma üye oldum. Amacım quadcopter yapmak. Uzun zamandır özel bir ilgi duyuyorum helikopterlere, önceden bir kaç tane hazır olarak alıp denemişliğim var ancak artık kendim yapmayı düşünüyorum. Ancak parçaları seçme konusunda ne gibi özelliklere bakacağım, nasıl bir beyin seçmeliyim, nasıl bir pil seçmeliyim hiç bir şey bilmiyorum neredeyse sıfır bilgideyim şuan. Bana bu konuda yardım edebilecek yada mesela kendi quadcopterini yaparken hangi parçaları kullanmış neden kullanmış niçin gerekli vb. gibi yazarsa çok sevinirim. Ayrıca bu işi baştan sona anlatan bir rehber bulabilirmiyim ?

bu sayfaya bak mesut abimiz çok güzel bir şekilde listelemiş ekipmanları hemde seçtiği malzemelerin fiyatlarıda oldukça iyi başlangıç için iyidir diye düşünüyorum.

Bu sayfada ise aykut abimiz öncekine göre biraz daha iyi quad rehberş yapmış bunuda incele bütçene göre karar ver

Genç, heyecanlı ve kano kaynamayan Ahmet Hakan Kardeşim. Aramıza hosgeldin diyemiyorum acaba neden ???

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Genç, heyecanlı ve kano kaynamayan Ahmet Hakan Kardeşim. Aramıza hosgeldin diyemiyorum acaba neden ???

Çok özür dileyerek hatamı telafi ediyorum hocam

Şu konu indeksindeki bazı temel konular sana epey bir yardımcı olacaktır Ahmet ;)