Yeni Kumanda SPECTRUM DX 20

YENİ KUMANDA SPECTRUM DX 20

Sümer Yamaner' Alıntı:
...Bu duayen abi durup durup hayatında hiç pilotaj nedeniyle model kırmadığını da söylüyordu. Neyse... Trainerde sorun vardı. Başka bir modeli hazırladı ve havalandı. Sonra çaktı. Bildiğin çaktı uçağı!!! Ama kesin pilotajdan değildi.

Bence bakış açısından kaynaklanıyor Sümer abi. :laugh: Duayen abimiz " Bu zamana kadar pilotaj sebebiyle hiç model kırmadım. " demiş. Doğru söylüyor bencede, pilotajdan kırılmazki model fizik kanunları gereği kırılıyor. :lollol: :lol: :lol:

Doğuş' Alıntı:
Güzelde sahada kumandayı çıkarınca bir havası kalmıyor. [emoji3]

12-20 kanallı bir Futaba almak şart. Amaç havası olsun. Bende bu kumandayı kullanıyorum ve çok memnunum yakın zamanda bir Futaba almayın düşünüyorum sırf sahada kumandam ile hava yapayım diye yoksa hepsi aynı işe yarıyor, Spektrum kullanıp modelle iletişimi kesildi modeli düşürdüm diyenleri de gördüm, nede olsa pilotajdan düşürdüm diyen insan sayısı az. [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Valla hic oyle hava yapma gibi bi takintim yok. Hobbyy zevk isidir. Zevk aliyor egleniyorsam bana yeter. At9 suan her ihtiyacima yetiyor malze kaliteside guzel.Tipide cok guzel bence.

Ben flyaky fs t6 kumandaylada memnundum. Sirf 7 kanal ihtiyaci idle 2 ve timer ozellikleri lazim oldugu icin degistirmek gerekti.

Ben ne beğendim, ne beğenemedim.İğrenç bir kumanda değil ama.

Malzemesi karbon, kötü biraz malzemesi yok.:) Sticklerin etrafı gri yerine biraz daha koyu bir renk olsaymış çok şık olurmuş..

Benim marka takıntım yok! Sadece Swarovski taşlısını bekliyorum! Ötmezse ötmesin, horozum ibikli olsun! :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Dizayn eden vatandaş İtalyan bir ucakciymis :D Şimdi daha net ortaya çıktı bu modele neden ısınamadigim :lol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uçakçı dizayn etmiş deyince olay tamamen anlaşılmış oldu. ;D Adam kendi ihtiyaçlarına göre dizayn etmiş. On - OFF switchleri (stickler) kırılmasın sağlam olsun, ki demirden olduğunu görebiliyoruz. %p Öyle büyük ekran falanda zaten full fuzuli, ayar mı yapıcaz sanki. :lollol: :lol: :lol:

DX8'e de yeni kasadan yapmışlar. ;D

Arkadaslar bunlar ciddi ciddi bu Kumandayi piyasaya cikariyorlar, inanilir gibi degil ustelik $1.300 bir fiyatla :lollol: :lollol:

Adam videoda "Sexy and Modern" diyorya saka gibi :laugh: ;D Neyse bu parayi verenler gercek karbon govde, gercek deri tutamaklar ve aliminyum gimbal sahibi olacaklarmis ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Allah aşkına ingilizcesi iyi olan arkadaşlardan birisi , bunların şikayet ve öneri kısmına bir mail atabilir mi...Resmen eceli gelen köpek cami duvarına.......misaline dönmüş bu yaa...

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Allah aşkına ingilizcesi iyi olan arkadaşlardan birisi , bunların şikayet ve öneri kısmına bir mail atabilir mi...Resmen eceli gelen köpek cami duvarına.......misaline dönmüş bu yaa...
Abi ingilizcem sıfır denecek kadar olmasına rağmen adamın anlattığı tek şey deri carbon felan yav ne özelliği var biraz say bak sadece kumanda üretmeyen biri olarak Mikadoya ayar telemetri ve daha nice özellikler var
bana özellik say özellik. :(p

Videoyu beğenmedim butonuna basıyorum çalışmıyor :rolleyes: , acaba benim sistemden kaynaklı bir sorun mu yoksa orada bir durum mu var anlamadım...

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Videoyu beğenmedim butonuna basıyorum çalışmıyor :rolleyes: , acaba benim sistemden kaynaklı bir sorun mu yoksa orada bir durum mu var anlamadım...
Bende kaç kişi beğenmemiş yazmıyor ama benim beğenmediğim parmak siyah oldu.