YENI : RCKOLIK Şapka, Tişört Sipariş Listesi

Abi 3XL yapiacak oldugu anda forumda olmasam bile bende 2 tane yaziver sana zahmet,

merhaba abi bana xxl 4 adet şapka 2 adet
erdenize m beden 4 adet şapka 2 adet
siparişlere eklersen sevinirim :RCKolik: :RCKolik:
bekle bizi yozgat gümbür gümbür geliyoruz
:RCKolik: ailesi

Ismail ile az önce konuştuk, güzel haberlerimiz var. ;)

1- Siparişlere 2XL, 3XL da ilave edebiliyoruz. Ismail kardeşimiz gün içerisinde tıpki M,L,XL olduğu gibi 2XL ve 3XL için ölçüleri ilave edecek. Bu ilave sonrası büyük beden talep eden arkadaşların bir kez daha kontrol etmelerini rica edeceğiz.

Murat Samastı - 4 Adet (2XL)
Emre Kaman- 2 adet (3XL ya da 2XL)
Evrim SUTEL - 2 adet (3XL)
Devrim ANIL - 2 adet (3XL)
Oğuz Gün - 2 adet (3XL ya da 2XL)
Celalettin Yazkan - 2 adet (3XL)

2- Siparişlerin Yozgat yetişmesi için Nihai Siparişi 17.08.15 firmaya vermemiz gerekiyor. Yani sadece 5 günümüz kaldı.
Mevcut siparişlerin son durumu :

ŞAPKA : 14 adet
TİŞÖRT : 30 adet

Tahmin ettiğimiz sayıya ulaştık ama Sipariş için gerekli sayının ise epey altındayız hala....

NOT: Eğer bu tarihe kadar yetişmezse ise 2 alternatif var. Biri siparişi IPTAL etmek diğeri ise listeyi biraz daha açık tutup beklemek. Buna günü gelince beraber karar veririz ;)

3- Rasim'in uyarısı ile bu sefer yapılacak ŞAPKA'ların renklerinin BEYAZ olması bize de uygun geldi. İtirazı veya farklı düşüncesi olan paylaşabilir.

4- Daha önce problem olan BASKI kısmı üzerinde araştırmamız devam ediyor. Üretici ne kadar kaliteli olursa olsun kullanıma bağlı olarak 6 ay sonra bazı sıkıntılar yaşabilirsiniz diye uyarıyor. Önerisi daha küçük bir resim olarak "Örgü".

Şahsi fikrim ise küçük örgünün hoş durmayacağı yönünde.... Ben her şekilde BASKI'dan yanayım. Fikirlerinizi bekliyoruz :)

Mehmedim , sayıyı nasıl tutturabiliriz bilemiyorum.. :-\ , kendim için 2 adet M beden , 2 şapka ilave edelim. :saygilar:

6 ay gitse biz ona da tamamız Mehmet abi, 6 gün gidince olmuyor :) Farklı bi uygulama yapmıyoruz, aynı deterjan aynı sıcaklık (30-40C), aynı devir... Protos dökülmüyor. Az daha kalitelisinin bir yöntemi vardır, on lira fazla olsun ama öyle olsun. Ben de baskıdan yanayım.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Mehmedim , sayıyı nasıl tutturabiliriz bilemiyorum.. :-\ , kendim için 2 adet M beden , 2 şapka ilave edelim. :saygilar:
Destek için teşekkürler Hakan'ım :thumbup: Zaten bu kadar kısa sürede hem de 2.defa bu sayıyı tutturmak bir mucize olacak. Bakalım bu mucize gerçekleşecek mi :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
6 ay gitse biz ona da tamamız Mehmet abi, 6 gün gidince olmuyor :) Farklı bi uygulama yapmıyoruz, aynı deterjan aynı sıcaklık (30-40C), aynı devir... Protos dökülmüyor. Az daha kalitelisinin bir yöntemi vardır, on lira fazla olsun ama öyle olsun. Ben de baskıdan yanayım.
Tisört imalatcısı değilde baskıcı bu kısımda biraz uç kağıt yapmış, biz de ne yazık ki sonradan fark ettik Rasim :-\

3XL bana yazalım 1 tane Mehmet abi, eğer sayıda eksiğimiz kalırsa iki olsun. 1 + 1 opsiyonlu 3XL :D

bende merak ediyordum. :) tişörtleri

2 adet M Tişört (malum zayıfız S giyoz normalde çekme payını hesaplarsam tam olur. ;D)
2 adet Şapka

2 adet ( M ) + 1 adet şapkada bana Mehmet üstadım...

Siparişlerin Yozgat yetişmesi için Nihai Siparişi 17.08.15 tarihine kadar 100 adet olarak firmaya vermemiz gerekiyor. Yani sadece 4 günümüz kaldı.

Hedef MIN 80 Sipariş . Mevcut son durum ise :

ŞAPKA : 17 adet
TİŞÖRT : 36 adet

Abi durum zor gibi. :) Tişört isteyen toplam 16 kişi, hepimiz 6'şar tane bile alsak 96 yapıyor. Eğer Yozgat'a yetişmeyecek olursa, değişik bi tasarımla daha geniş bi kitleye hitap edilebilir diyorum kendimce. Geniş kitleden kastım hem sayıca geniş, hem de "çevresi geniş" (bkz: ben :D ) Bir de geniş zaman :D saygılar :saygilar:

Emre Kaman' Alıntı:
Abi durum zor gibi. :) Tişört isteyen toplam 16 kişi, hepimiz 6'şar tane bile alsak 96 yapıyor. Eğer Yozgat'a yetişmeyecek olursa, değişik bi tasarımla daha geniş bi kitleye hitap edilebilir diyorum kendimce. Geniş kitleden kastım hem sayıca geniş, hem de "çevresi geniş" (bkz: ben :D ) Bir de geniş zaman :D saygılar :saygilar:

Emrem , yeni tasarım işi için de organize edip vakit olarak yetiştirmek de zor gibi görünüyor.......... :(

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Emrem , yeni tasarım işi için de organize edip vakit olarak yetiştirmek de zor gibi görünüyor.......... :(

Yok abi yetişmez zaten Yozgat'a yeni tasarım falan. Demek istediğim eğer bu 4 günde gereken sayıyı bulamazsak, daha sonrası için yeni bir tasarımla hem daha fazla kişinin ilgisini çekeriz, hem de ilk denemeden edindiğimiz tecrübelerle daha iyi bir ürün ortaya çıkarırız.

Mehmet Bey
bize 1 adet 3 XL
1 Adet 2 XL
2 Adet Şapka
listenize ilave edermisiniz
Cuma Günü Akşam üzeri Gölyaka ya Giriş Yapmayı planlıyoruz
Kargolamanıza Gerek yok oradan alırız ücretini
Hemen gönderebiliriz veya orada hallederiz
nasıl isterseniz
Teşekkürler

semih Balkar' Alıntı:
listenize ilave edermisiniz . Cuma Günü Akşam üzeri Gölyaka ya Giriş Yapmayı planlıyoruz
Kargolamanıza Gerek yok oradan alırız ücretini. Hemen gönderebiliriz veya orada hallederiz nasıl isterseniz
Teşekkürler
Semih Bey, listeye adınızı ilave ettim. Yanlız bu tisört hazırda mevcut değil. Eğer 100 adet bulur isek, imalatı yapılacak. Eğer siparişi verebilirsek ücretini EFT olarak toplayıp, tisort de kargo ile sizlere ulaştıracağız inşallah. Selamlar :saygilar: