Yeni Uçağım Domino

İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar foruma ilk üye olduğum günden beri sitede bulunan değerli bilgilerinizin birçoğunu tek tek okudum. Ömer ERKAN abimizin değerli videolarını da merakla izledim ve ben elimde bulunan GILES 202 model uçağımı modelciliğe daha yeni başladığım için uçurmamam gerektiğini anladım. Model Uçak uçurmanın bir yetenek değil tecrübe olduğunu gördüm. Yine ÖmerERKAN abimizin tavsiyelerine uyarak kendime PHOENIX DOMINO TRAINER 40-55 ARF uçak aldım. Şimdilik daha kutusunu açmadım ama inşallah yavaş yavaş itina ile toplayarak yeni dominomun resimlerini sizlerle paylaşacağım. :halay: :halay: :halay: :halay:

Türker AKGÜN abi keşke imkan olsa da beraber toplasaydık. Biraz cesaretimi toplamam gerekiyor anlaşılan :'(

YENİ UÇAĞIM

Bilinçli insanları seviyorum... :D

- Elindeki gerçekten ciddi deneyim isteyen Giles'i şimdilik uçurmaması gerektiğini anlıyor
- Bu işin yetenekle değil bilgi, çalışma ve deneyim ile olacağını kavrıyor
- Aklın yolu bir, bir güzel trainer seçiyor

Tek kusuru, traineri toplamak için Türker'in varlığına gereksinim duyması!!! :lol:

Abicim sen Türker'i boşver, biz buradan her türlü desteği veririz. :D

YENİ UÇAĞIM

Sümer Yamaner' Alıntı:

- Elindeki gerçekten ciddi deneyim isteyen Giles'i şimdilik uçurmaması gerektiğini anlıyor
- Bu işin yetenekle değil bilgi, çalışma ve deneyim ile olacağını kavrıyor
- Aklın yolu bir, bir güzel trainer seçiyor

Tek kusuru, traineri toplamak için Türker'in varlığına gereksinim duyması!!! :lol:

Abicim sen Türker'i boşver, biz buradan her türlü desteği veririz. :D

Sümer Abi teşekkür ederim yardımınız olacağından hiçbir şüphem yok.

YENİ UÇAĞIM DOMINO

Tebrikler. Çok stabil uçan şahane bir model seçmişsiniz. %p Çevremdeki bir çok kişi domino trainer la başladı hobiye. Kanadındaki dehidralden dolayı adeta süzülüyor bu uçak. Motorunuz stop etse bile güvenli şekilde indirebilirsiniz. Yapım aşamalarını ve maiden uçuş videosunu bekliyoruz. :halay:

YENİ UÇAĞIM DOMINO

Hayirli olsun Ismail bey, guzel ve yerinde bir tercih olmuş.

Sumer abimiz destek vereceğine göre bu uçağı toplanmış sayabiliriz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

YENİ UÇAĞIM DOMINO

İsmail Bey, modeliniz hayırlı olsun, toplama konusunda çekinceniz olmasın, gerek mevcut konular, gerekse üstadların yardımıyla çok kısa sürede üstesinden gelirsiniz. :)
Yapım aşaması ve maiden görsellerini merakla bekliyorum. Şimdiden kırımsız uçuşlar dilerim. :saygilar:

YENİ UÇAĞIM

Sümer Yamaner' Alıntı:
.......
Sümer abiye aynen katılıyorum İsmail Bey, örnek olacak bir şekilde ilerliyorsunuz bence de. :thumbup:
Bu hobiyi en iyi şekilde icra edecek arkadaşlarımızdan biri olacağınıza hiç şüphem yok. :bravo:
Teklifiniz için teşekkürler, çok isterim inşallah birgün yüz yüze tanışır sohbet eder, hatta söylediğiniz gibi model bile toplarız. :)

Sümer Yamaner' Alıntı:
Ah be Sümer abi arkadaşımız ne yapsın, bir helici olarak uçak konusunda uçakçılardan daha çok paylaşımım olunca haklı olarak beni uçakçı zannetmiş. :lollol:
Uçakçılar utansın. :lol: :lol:

Ne zor günlerdi valla, sen devreye girmeden önce hasbel kader uçak işlerine de biz bakıyorduk malum. :laugh: Sağolsun başımızda uçakçılardan Ömer abimiz vardı bize destek olan. :saygilar:

Sende gelince kurtardık yatay pervanelerden çok şükür. :halay: :halay: :halay:

YENİ UÇAĞIM

Türker Akgün' Alıntı:
Ah be Sümer abi arkadaşımız ne yapsın, bir helici olarak uçak konusunda uçakçılardan daha çok paylaşımım olunca haklı olarak beni uçakçı zannetmiş. :lollol:

:lol: :lol: :lol:

YENİ UÇAĞIM

Türker Akgün' Alıntı:

Aslında Türker Abi ben senin profilinden helici olduğunu gördüm ama uçakla da daha önce ilgilendiğini falan düşündüm :lol:

Kusura bakmayın yanlışlık oldu :embarras: :embarras: :embarras:

YENİ UÇAĞIM DOMINO

Yok yanlışlık yok Ismail bey. Türker kardeşimiz cok eskilerden 15 yıllık falan. Gerçi biz ilk 10 seneyi uçakla geçirip heba ettigi ıcın pek dikkate almıyor ve kendisine 5 yıllık modelci muamelesi yapıyoruz :lollol:

YENİ UÇAĞIM DOMINO

İsamil kardeşim, yeni modelin hayırlı olsun! Merak etme, seni helicilere muhtaç etmeden elden geldiğince yardımcı oluruz! :) Keşke yakınlarda olsaydın, çok daha iyi olurdu!

YENİ UÇAĞIM DOMINO

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yok yanlışlık yok Ismail bey. Türker kardeşimiz cok eskilerden 15 yıllık falan. Gerçi biz ilk 10 seneyi uçakla geçirip heba ettigi ıcın pek dikkate almıyor ve kendisine 5 yıllık modelci muamelesi yapıyoruz :lollol:

Mehmet Abi içim rahatladı vallahi :thumbup: