YERLİ TASARIM CANOPY

HANİFİ

Yeni Uye
Abilerim arkadaşlarım :saygilar: microsoft paint te yeni tasarlamış oldugum canopy yi sizlerle paylaşmak istedim. birde aynısını biz üretebilsek çok güzel olacak umarım beğenirsiniz :RCKolik: ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

YERLİ TASARIM CANOPY

Eline sağlık Hanifi kardeşim. :bravo:

Umarım üretim sonucu da tam istediğin gibi olur, sonuçları mekrakla bekliyoruz. ;)

Belki bizde Rckolik için bir imalat isteriz senden belli mi olur. :RCKolik:

YERLİ TASARIM CANOPY

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Hanifi kardeşim. :bravo:

Umarım üretim sonucu da tam istediğin gibi olur sonuçları mekrakla bekliyoruz. ;)

Belki bizde Rckolik için bir imalat isteriz senden belli mi olur. :RCKolik:

Teşekkür ederim Türker abi üretme konusunda henüz bi fikrim yok. Uretmekten cok tasarlamayı dusundum umarim bir gun birileride uretmek icin caba gosterir bir gun kendi canopy mizi takıp ucarız bundan da gurur duyarız :halay:

YERLİ TASARIM CANOPY

buna benzer bir canopy boyama çalışması arkadaşım ıshak ın raptor 30 una yapıldı

YERLİ TASARIM CANOPY

Muammer Akbulut' Alıntı:
buna benzer bir canopy boyama çalışması arkadaşım ıshak ın raptor 30 una yapıldı

Muammer abi ben bi benzerlik göremedim ama tasarimin bana ait olmadigini düşünüyorsanız kanıtlayabilirim. Alıntı veya kopya degildir.

YERLİ TASARIM CANOPY

:laugh: yanlış anladın buna bakıp yapdın manasında değil üzerindeki türk bayrağı motifi benziyor o manada bu canopyde özel elle boyama yapıldı tabi kalıp olarak hazır alınıyor

YERLİ TASARIM CANOPY

Muammer Akbulut' Alıntı:
:laugh: yanlış anladın buna bakıp yapdın manasında değil üzerindeki türk bayrağı motifi benziyor o manada bu canopyde özel elle boyama yapıldı tabi kalıp olarak hazır alınıyor

Özür diliyorum :saygilar: abi yaptigin yorum bende o algıyı yarattı öyle anladım.tabi ki benzer calisma olabilir. benden yana aklinizda farkli bir algi olusmasini istemem. :)