Yine ben :) Önerilerinize ihtiyacım var

Muhammedbh

Yeni Uye
Selamun Aleykum abiler, İlk olarak bi quadkopter almak istiyorum , yurtta kalıyorum 2. kattayım tek istediğim önereceğiniz quadkopteri camdan bırakıp bi 20 metre dolaştırıp tekrar yanıma gelmesi , havada asılı kalabilen çokta mini olmayan önerilerinizi bekliyorum abilerim bütçe max : 300 lira Türkiye içinden sipariş verebileceğim bi sitede olursa süper olur :) şimdiden teşekkürler

Muhammed Heli ile quadro o kadar farklı iki dünya ki. Bence ne istediğini öncelikle iyice bir netleştir. Aksi takdirde bosuna nakit ve vakit kaybedersin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Muhammed Heli ile quadro o kadar farklı iki dünya ki. Bence ne istediğini öncelikle iyice bir netleştir. Aksi takdirde bosuna nakit ve vakit kaybedersin

Sent from my iPhone using Tapatalk
ALLAH razı olsun abi , düzelteyim o zaman ufak bi quadro işimi görür abi , çünkü küçük bi helikopterim var :)

ve aleyküm selam muhammet kardeş bende wltoys ürünlerine bakabilrsin onlar makul oluyor ama yurt içi bulacagını sanmam ama 2.el satıs sitelerinde cok rastlıyorum bütcene uyacak modeller mevcut

zafer zgc' Alıntı:
ve aleyküm selam muhammet kardeş bende wltoys ürünlerine bakabilrsin onlar makul oluyor ama yurt içi bulacagını sanmam ama 2.el satıs sitelerinde cok rastlıyorum bütcene uyacak modeller mevcut
saol kardeşim , ya toyz shopta felan var onlar iş görmez mi :(

Şimdi ihtiyaca göre değişir 20 m ucurucam diyorsun cogu model o işi görür ama düzgün birşey olsun diyorsan biraz araştır öyle al

zafer zgc' Alıntı:
Şimdi ihtiyaca göre değişir 20 m ucurucam diyorsun cogu model o işi görür ama düzgün birşey olsun diyorsan biraz araştır öyle al

havada asılı kalabilsin kamerası olsun ufak bi tane olmasada olur :( bilsem hangi özellik ne işe yarıyo sonrasında zaten prof bişi alırım acemiliği çıkarmak için istiyorum

pek bilgim yok ama böyle birşey işini görür diye düşünüyorum

zafer zgc' Alıntı:
pek bilgim yok ama böyle birşey işini görür diye düşünüyorum
çok süper bişiye benziyo gerçekten fiyatı biraz daha artırıp bundan biraz daha uzağa gideniinden ve kumanda üstünde ekranı olan bi canavar bulamazmıyız

Muhammed Tan' Alıntı:
çok süper bişiye benziyo gerçekten fiyatı biraz daha artırıp bundan biraz daha uzağa gideniinden ve kumanda üstünde ekranı olan bi canavar bulamazmıyız
Aslında uzun süredir aklımda olan bir modeldi ama şimdi hatırladım, al Muhammed tam istediğin canavar.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da ürün linki :

muhammed bence kendin bi quad toplayabilirsin hem daha iyi ögrenme şansın olur 250 veya 450 sınıfı herşeyini kendin ayarlarsın

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aslında uzun süredir aklımda olan bir modeldi ama şimdi hatırladım, al Muhammed tam istediğin canavar.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da ürün linki :

çok çok süper abi şimdi kafamda canlandı ne istidiğim :) ALLAH razı olsun çok saolun :) zafer saolsun süper bişi gösterdi sende üstüne getirdin :) bunun biraz daha büyüğü 99 dolara kadar verebilirim abi gümrük sorunu olmasın diye

zafer zgc' Alıntı:
muhammed bence kendin bi quad toplayabilirsin hem daha iyi ögrenme şansın olur 250 veya 450 sınıfı herşeyini kendin ayarlarsın

şuan o kadar vaktim yok kardeşim gerçekten süper bişi gönderdin :) onun biraz daha büyüğü olsa gerçekten süper olur çünkü nereye gittiğini izleyemiyoruz , izlemeli olanda gerçekten çok küçük hem uzaktan görebileceğim hemide ekrandan görebileceğim bişi olsa on numara olur ki dünden beri bakınıyorum yok öyle bişi , şimdilik senin gönderdiğinin biraz daha büyüğü olsa kumanda ayarlarını felan öğrenebileceğim 20 metreye kadar rahat görebileceğim bişi arıyorum bilsem hangi sitede neler var kendim bakarım da belirli siteler çıkıyo hep

Forumda yurt dısı alış veriş siteleri ve yurt ici siteler mevcut ayrıca gumruk sınırı 85 dolar :RCKolik:

eğer alabilirsen bu güzel bi ürün