Yine ben :) Önerilerinize ihtiyacım var

zafer zgc' Alıntı:
Forumda yurt dısı alış veriş siteleri ve yurt ici siteler mevcut ayrıca gumruk sınırı 85 dolar :RCKolik:
kardeşim süpersin sabahtan beridir bakıyorum senin tavsiye ettiğn on numara gerçekten başlangıç için :)

tayip demir' Alıntı:
eğer alabilirsen bu güzel bi ürün

onu gördüm de çok küçük abi ya :( sanki gizli bişi yapacaz gibi duruyo :) bunu almaya karar verdim

Hayırlı olsun ozaman bol bol pil ve yedek almayı unutma :yuppi:

zafer zgc' Alıntı:
Hayırlı olsun ozaman bol bol pil ve yedek almayı unutma :yuppi:
onun içinde konu açmak zorundayım o zaman nerden alacağımı bilmiyorum :(

Yeni konu acmadan buradan devam edelim lutfen. Oyuncak sinifina giren model isimleri ile arama motorlarinda forumun isminin cikmasini istemiyoruz.

Yardimci olacak bu konudan da olur Muhammed.

ne istediğimi buldum zafer kardeşim saolsun :halay:

Syma X5C -1 Almak istiyorum Önerilerinize İhtiyacım var

Bu ufaklığı almak istiyorum Türkiye içinde bulabileceğim bi yer var mıdır veya nerden almalıyım ek olarak almam gereken birşey varmıdır ? yedeklerini nerden bulabilirim pilini felan

Bi de bu var teklif felan olayı var burda ki sağlam mıdır ?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yeni konu acmadan buradan devam edelim lutfen. Oyuncak sinifina giren model isimleri ile arama motorlarinda forumun isminin cikmasini istemiyoruz.

Yardimci olacak bu konudan da olur Muhammed.

tamamdır abim kusura bakma :(

yurt içi 0 bulamassında 2.el alırım dersen bi kac yerde gördüm özele yazarsan linkleri atarım

Simdi ben cevap vermeye calisayim.

Bu urunu turkiyeden bulman imkansiz. Verdigin link acik arrtirma linki ve saticinin sadece 2 satisi var su ana kadar. Bu yuzden hic riske girme ve yurtdisindan hemen siparis gec.

Urun $55 degerinde ve oyuncak sinifina giren bir model. Muhtemelen motorlari fircali ve 100 ucus sonrasi performans dusmeye baslayacak. Tabii o zamana kadar arizalanmazsa. Bu tur modellerden cok bir sey beklememek lazim. Genelde bozulunca yenisini almak cok daha mantikli . Bu yuzden yerinde olsam yedek almazdim.

Yurtdisindan siparis verme ve takip konusu icin asagidaki bolumdeki konulari okumani tavsiye ederim.

Sana tavsiyem wifi li olanı ozaman telefondan kamerasının çekimlerini görebilirsin yoksa ne çektiğini bilmediğin zaman bi tadı yok

Simdi ben cevap vermeye calisayim.

Bu urunu turkiyeden bulman imkansiz. Verdigin link acik arrtirma linki ve saticinin sadece 2 satisi var su ana kadar. Bu yuzden hic riske girme ve yurtdisindan hemen siparis gec.

Urun $55 degerinde ve oyuncak sinifina giren bir model. Muhtemelen motorlari fircali ve 100 ucus sonrasi performans dusmeye baslayacak. Tabii o zamana kadar arizalanmazsa. Bu tur modellerden cok bir sey beklememek lazim. Genelde bozulunca yenisini almak cok daha mantikli . Bu yuzden yerinde olsam yedek almazdim.

Yurtdisindan siparis verme ve takip konusu icin asagidaki bolumdeki konulari okumani tavsiye ederim.

ALLAH razı olsun abim ilgin alakan için , arkadaşın biri dedi gps özelliği var mıdır yokmudur diye heralde güvenlik için abi bunda var mıdır yok mudur ? ona göre dikkatli olayım abim

Muhammed Tan' Alıntı:
ALLAH razı olsun abim ilgin alakan için , arkadaşın biri dedi gps özelliği var mıdır yokmudur diye heralde güvenlik için abi bunda var mıdır yok mudur ? ona göre dikkatli olayım abim
Muhammed modelin toplam parasina GPS kendisini alamazsin :laugh: bu nedenle de dogal olarak yok henuz. Belki 2 sene sonraya bu modellerde de bu fiyata olur diye dusunuyorum :)

Muhammed modelin toplam parasina GPS kendisini alamazsin :laugh: bu nedenle de dogal olarak yok henuz. Belki 2 sene sonraya bu modellerde de bu fiyata olur diye dusunuyorum :)
Tamam abim :) dalga geçme bilmiyoz işte :) bende size youtubeden nasıl para kazanılır onu gösteririm detaylıca abicim ALLAH razı olsun çok saolun

Sunu bir netlestirelim. Aldigin bu urun gercek bir model degil sadece bunub oyuncagi. Bu nedenle beklentini epey bir düşür. Eger hala almak istersen o zaman al. Yoksa bu yailasimve beklenti ile alirsan, eline gecince eoey bir hayal kirikligi yasarsin ;)

Muhammed Tan' Alıntı:
Tamam abim :) dalga geçme bilmiyoz işte :) bende size youtubeden nasıl para kazanılır onu gösteririm detaylıca abicim ALLAH razı olsun çok saolun
Madem dalga gecme olarak algiliyorsun yazdiklarimi, sana kolay gelsin o zaman........