Yurtdışı Siparişlerini Takip İçin : TrackChecker Takip Programı

slowbend

Uye
Merhaba arkadaşlar,

Ben de herkes gibi paketlerimin peşinde uğraşırken, Track Checker isminde, 250 nin üstünde posta/kargo firmasından kontrol yapabilen bir izleme programı buldum. Her siteye açıp elle gireceğinize, buraya bir sefer girerek gün gün takip yapabilirsiniz. Program ücretsiz. indirme linkini de altta veriyorum. Türkçe dahil birçok dil desteği var.

Ekran Görüntüsü:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sitesinin Adresi:

Alternatif İndirme Linki

Android Telefonlar için Program:

Iphone - Apple Telefonlar için Program :

Iphone- Apple Uygulaması Sayfa Görüntüleri için :

Yurtdışı Kargo Servisini Seçme ve PTT Sorgulaması için Gerekli Ayar Detayı :

Teşekkürler Erman Bey eminim çok faydalı olacak hepimize. :bravo:

Erman bey süper bir paylaşım. :bravo:

Her defasında tracking noyu girmeye gerek kalmıyor büyük bir ihtimal. İlk fırsatta indirip deneyeceğim %p

Bu arada konuyu kaynak konu olarak hemen sabitledim ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Erman bey süper bir paylaşım. :bravo:

Her defasında tracking noyu girmeye gerek kalmıyor büyük bir ihtimal. İlk fırsatta indirip deneyeceğim %p

Bu arada konuyu kaynak konu olarak hemen sabitledim ;)

Rica Ederim) Evet, buna bir kez track no girilince, kendisi track no dan hangi kargo firmalarını kullanacağını anlıyor. Ve oralarda güncelleme oldukça kendisi otomatik gösteriyor. Tüm dünya kargo firmaları var. Uzun zamandır kullanıyorum. Kullanımda sıkıntı yaşarsanız, yardımcı olurum.

Teşekkürler
Çok faydalı olacak

Ben iphonede yükledin uygulamayı fakat banggood dan almış olduğum ürünün kargo durumunu göremedim order No yazıyor giriyorum fakat bir sonuca varamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim

Ynt: Yurtdışı Siparişlerini Takip İçin : TrackChecker Takip Programı

Order no değil tracking no girmek lazım. Order no sitenin kendi sipariş kodu

LG-G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İyide hocam sitede tracking No yazan birsey bulamadım ben banggood da o noyu veren bir seçenek yok sanırım Resimde görüldüğü gibi hala sevk görülüyor

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Ekli dosyalar

• ImageUploadedByTapatalk HD1384825998.135718.jpg
    ImageUploadedByTapatalk HD1384825998.135718.jpg
    83.4 KB · Görülme: 27

burda ürün kargolanmış gözüküyor ama Tracking No vermemişler yada şipped yani kargo detaylarında gözükebilir tabi bunun gözükmesi için sizin ürünü registered air mail gibi bir kayıtlı posta türü ile satın almış olmanız lazım, . ödeme yaparken kargo ekranında hangi kargo seçeneğini seçtiniz ?

Ustad simdi fark ettim siparis bedeli $20 altinda. Sayet ilave $2 odememis ise Tracking nosu olmayan kargo ile gonderiyor Banggood. Sayet siparis bedelin $20 uzerinde ise o zaman ilave ucret odemeye gerek kalmadan Tracking nosunu veriyor.

Anladım hocam maliyet düşün olduğu içinmi ben paylala sonradan üye oldum aslına bakarsanız sonradan 4 dolarlık bir ürün daha satın aldım yani 20 doların. Üstünde bir alışveriş gerçekleştirdim ama neyse sabırla bekliyorum ;)

Tek seferde verilen sipariş bedeli esas alınıyor. Yanı aynı pakete giren ürün bedeli önemli olan :)

Hocam ben hep 20$altında siparişlerde bulundum ek 2 dolar verip kargonun güncel takip yapabileceğim bir seçeneğe nasıl ulaşabilirim bilgilendirebilirseniz sevinirim

Elinize sağlık özellikle mobil app olması süper :)

sedriq' Alıntı:
Hocam ben hep 20$altında siparişlerde bulundum ek 2 dolar verip kargonun güncel takip yapabileceğim bir seçeneğe nasıl ulaşabilirim bilgilendirebilirseniz sevinirim
Şayet toplam sipariş bedeliniz $20 altında ise, bu durumda aşağıdaki resimde işaretli olan 2. Kargo seçeneğini ( "Airmal" yerine "Air Parcel Register") seçmeniz gerekiyor ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol