Yurtiçi Model Alışveriş Siteleri

Kelebek bu nereye konacağını pek bilmez sonra hakkında şuraya buraya konmuş gibi özdeyişler çıkar sağolsun beni de oyuncakçı formundan kurtarmıştı boyle bir özelliği de mevcut.

Seçkin ŞİMŞEK' Alıntı:
Beni yalnış anlamayın lütfen ben sadece malum sitedeki ürün açıklamalarının yeterli ve iyi olduğunu söylemek istedim. Bu siteden hiçbir zaman alış veriş yapmadım. Ayrıca bilmenizi isterim ki bu site ile aramda hiçbir iletişim ve bağ yoktur. İnsanları yalnış yönledirmek istemem.

Seçkin Bey, Şöyle ki; Bahsi geçen Firmanın şöhreti malesef ve deneyimlerimize dayanarak, KÖTÜ. Ayrıca, başka platformlarda FAKE isimler kullanarak kendi propogandasını ve sattığı ürünleri över yazıları olduğu için, temkinli davranıyoruz. Siz de sakın yanlış anlamayınız ama forumun belli bir düzeni ve düzeyi olduğu için ve sizin de ilk mesajınız TANIŞMA yönünde olmayınca, konu da KELEBEK HOBİ olunca, böyle bir durum gelişti.
Türkiye'nin sayılı ve saygın modelcileri'nin buluştuğu RCKOLİK FORUM' a Hoş Geldiniz. :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: TÜRKALP KUCUR

Bu şekilde yazmanız daha iyi oldu. Bende yalnışlıkla insanları bu şekilde sizin deneyimleriniz ve gözlemleriniz sayesinde yönlendirmemiş olurum böylece. Çok teşekkürler.

Zeal Paller %40 indirimde işinize yarayabilir bende kardeş forumda gördüm

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Zeal Paller %40 indirimde işinize yarayabilir bende kardeş forumda gördüm

İndirim Daha bitmemiş 2 çift 360 pal aldım :halay:
İnşallah vida deliği sorunu yaşamam :lollol:

spacer aldım burdan :halay:

(Ankara) ve (İstanbul) var birde.

Aslında hazır almaktansa toplamak daha güzel :D

;D :halay: :yuppi:

Son mesajin uzerinden 3 sene gecmis.. Sanirim cogu kisi tecrubeye degil, arama motorlarina guveniyor :) koni ilk mesajinda her alan bazi siteler aramizdan ayrilmis :( ya da url degisti, erisim yapamiyorum...

İnternet üzerinde alış beriş yapamama sebebim kargo ücretlerinin alıcağım pervanedrn 3kat daha pahalı olması