Yurtiçi Model Alışveriş Siteleri

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Alışveriş yaptığımız Yurtiçi firmaları bu konu başlığında paylaşabiliriz. Ayrıca firmalar hakkındaki görüşlerinizi / tecrübelerinizi de ilave edersek super olur :thumbup:

Her ne kadar aşağıdaki firmalar güvenilir firmalar olsada, olası problemlerde KOMUK olarak sorumluluk almayız. :laugh:

Hobi Mağazaları:

Konya THK Subesi
Ankara (ARIZALI ürün değişim / iadesinde sıkıntı çıkarabiliyor)
İstanbul
İzmir
İstanbul (Türkiyenin en eskilerinden)
Ankara
Adana

(V922- V911)
.......................

İlan Siteleri:
Türkiyedeki en aktif hobi ilan sitesidir. İlan vermek/almak ücretsizdir, kendi imkanlarınızla alışveriş yapabilirsiniz.
Aktif hobi ilan sitesidir. En büyük özelliklerinden biride %5 komisyonla istediğiniz ürünü 12 taksitle alabilirsiniz.
.......................

Elektronik ve Yapı marketleri:
Her türlü vida ve civata ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir site
Rulman konusunda güzel bir site.
Her Türlü Rulman - Istanbul - Kadiköy
Online Elektronik Market
.......................

• Beğen
Tepkiler: fatih cebir
Ynt: Yurtiçi Model Alışveriş Siteleri

Bazılarından şu ana kadar bir alışverişim olmadı ama aşağıdaki firmaları da listeye ekleyebiliriz;

Ankara
İstanbul
İzmir
İstanbul (Türkiyenin en eskilerinden)
Ankara

adana

Ömer ve Hüseyin abi,
Katkılarınız için teşekkürler. Verdiğiniz siteler ilk mesaja ilave edilmiştir :saygilar:

gezerken buldugum bır sıteyı paylasmak ıstedım v922 ve 911 urunlerı mevcut ve hatta nerdeyse yurt dısı fıyatına netpa market olarak gecıyor sıtenın lınkı

tuncay parlak' Alıntı:
Sorun yaşamadığım tek firma pilot-tr.com şu ana kadar. özellikle lipo pillerde 1 numara. rc kategoriniz ne olursa olsun öncelikle gensace yi yani pilottr yi tavsiye ederim
Size kesinlikle katılıyorum Tuncay Bey :thumbup: Özellikle çok özel ve güzel bir fiyat politikaları var. Gönlümüz diğer model firmaların da benzer yaklaşımlar sergilemeleri ;)

Mehmet abi www.oyuncakhobi.com da var

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

v922 ve v911 makul fıyatlarla satılıyor

adında bir site daha var. Daha önce buradan hiç alış veriş yapmadım. Ürün açıklamaları çok iyi ve ürün çeşitliliği bakımından gayet başarılı diye düşünüyorum.

Seçkin ŞİMŞEK' Alıntı:
adında bir site daha var. Daha önce buradan hiç alış veriş yapmadım. Ürün açıklamaları çok iyi ve ürün çeşitliliği bakımından gayet başarılı diye düşünüyorum.
Kendimin de birebir alışverişi olmadı ama bazı şikayetlere şahid oldum. Ayrıca özellikle ana sayfasında yer alan 4 kanal modeller gerek fiyat, gerekse ürün açıklamaları ile tam bir aldatmaca ne yazık ki...

Bu arada henüz tanışmamışız Seçkin Bey. Rica etsek bir tanışma konusu ile bizlere kısaca kendinizden bahseder misiniz :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kendimin de birebir alışverişi olmadı ama bazı şikayetlere şahid oldum. Ayrıca özellikle ana sayfasında yer alan 4 kanal modeller gerek fiyat, gerekse ürün açıklamaları ile tam bir aldatmaca ne yazık ki...

Bu arada henüz tanışmamışız Seçkin Bey. Rica etsek bir tanışma konusu ile bizlere kısaca kendinizden bahseder misiniz :)

Mehmet bey, kelebek burayı da keşfetti galiba. ;)

Beni yalnış anlamayın lütfen ben sadece malum sitedeki ürün açıklamalarının yeterli ve iyi olduğunu söylemek istedim. Bu siteden hiçbir zaman alış veriş yapmadım. Ayrıca bilmenizi isterim ki bu site ile aramda hiçbir iletişim ve bağ yoktur. İnsanları yalnış yönledirmek istemem.