zagi ile fpv çok güzel oluyor

uzm-bora

araba dan heliye geçiı çabam :)
Selamın aleyküm. zagiye fpv yi taktım. Birde gözlük eachine vr 007 çok güzelmiş sanki kendim uçuyorum. Bu güzelliği sizlerle paylaşmak istedim [emoji1]

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Gürhan Avcı
Selam,

Çok beğendim, zagi de motor susturunca bile havada rahatlıkla süzülmeye devam ettiğini de bu vesile ile öğrenmiş oldum. Keyifli bir uçuştu.

Konfigürasyon nedir? uçuş süresi nedir? Ortalama masrafı nedir?

Bu konulara oldukça uzağım, bu yönde de bilgilenmiş olalım. ( Multikopterler ile daha çok ilgilendim şimdiye kadar.)

Bu zagi 150 cm ve açıları baya değişik. bu sayede rüzgârda havada asılı kalıyor. 5 s lipo emax gt 2826/6 12 kg tork servo [emoji1]

Ercan ÇINAR' Alıntı:
Selam,

Çok beğendim, zagi de motor susturunca bile havada rahatlıkla süzülmeye devam ettiğini de bu vesile ile öğrenmiş oldum. Keyifli bir uçuştu.

Konfigürasyon nedir? uçuş süresi nedir? Ortalama masrafı nedir?

Bu konulara oldukça uzağım, bu yönde de bilgilenmiş olalım. ( Multikopterler ile daha çok ilgilendim şimdiye kadar.)
400 $ buldu. 25 dakika süzülürsen 12 dk normal uçuş

güzel uçuş tebrikler

Gayet güzel olmuş ellerinize sağlık. Bu fpv olayınbaya ilgimi çekmeye başladı. %p

Paylaşım için teşekkürler Bora. Bundan 4 sene önce ilk zagimi aldığımda benim de hayalim böyle bir uçuştu :D Şimdi birden o günlere döndüm videonu seyrederken.

Rica etsek Zaginin üzerindeki FPV ekipmanları ile beraber 1-2 resmini de paylaşabilir misin %p

Eve geçince resim atarım. bide eve dönüş modlu bi gps de bulursam yimede yanında yat [emoji1]

Bora valla tebrik ederim cok keyifli bir ucus oldugu belli hemen zagi toplayasim geldi valla [emoji28] ekipmanlari bende merakla bekliyorum :saygilar:

Sent from my iPhone using Tapatalk

yav öyle ahır şahıs bişey yok. 700 tvl kamera 10 $ boscam 600mgv 29 $ eachine 007 gözlük 66 $ bizimki alt sınıf işi

uzm-bora' Alıntı:
yav öyle ahır şahıs bişey yok. 700 tvl kamera 10 $ boscam 600mgv 29 $ eachine 007 gözlük 66 $ bizimki alt sınıf işi [emoji38]

Alt sinif ust sinif yoktur bence bu hobide keyif aliyorsan ve izleyenlerede bu denli keyif verebiliyorsa bence gayet basarilidir [emoji1303]

Bence de gayet güzel, izlemesi keyifli. Paylaşım için teşekkürler

Hepinize teşekkür ederim

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[emoji4]