ZMR H250 CF Mini Quad Multicopter

Alper Sahin' Alıntı:
Nesimi bey selam,

Atas mini power board stoğa girmiş. Hala almayı düşünüyorsanız haberiniz olsun.

Siz almayı düşünüyorsanız olabilir. Bende hala almayı istiyorum.

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Siz almayı düşünüyorsanız olabilir. Bende hala almayı istiyorum.

Ben aslında almayı düşünmüyorum ama burdan verdiğim önceki siparişim bugün geldi. İçinden sadece breakout kablo çıktı. Naze, power board ve birkaç küçük parça yok. Öncelikle bunu çözmem gerekiyor. Eğer hiç göndermedilerse atas mini gönderin dicem. Ama gönderdilerse şimdilik almayacağım.

Eğer göndermedilerse sizin içinde bir tane ekletebilirim.

O siteden ürün alacak olan olursa abi banada söylesin ortaklaşa alalım benimde istediğim bir power board var kargo falan ortaklaşa öderiz

Alper Sahin' Alıntı:
Ben aslında almayı düşünmüyorum ama burdan verdiğim önceki siparişim bugün geldi. İçinden sadece breakout kablo çıktı. Naze, power board ve birkaç küçük parça yok. Öncelikle bunu çözmem gerekiyor. Eğer hiç göndermedilerse atas mini gönderin dicem. Ama gönderdilerse şimdilik almayacağım.

Biraz karışık durum. Bu sitede böyle sorunlar duymadım hiç. Bir yanlışlık olduğu kesin.

tayip demir' Alıntı:
O siteden ürün alacak olan olursa abi banada söylesin ortaklaşa alalım benimde istediğim bir power board var kargo falan ortaklaşa öderiz

Tayip benim aldığım power board da zaten senin linkini verdiğin. Dediğim gibi eğer kargomu göndermedilerse senin içinde birtane ekletirim. Mail attım cevap bekliyorum. Belkide biz gönderdik kargoda kayboldu diyecekler şimdilik ne olacak bilmiyorum açıkcası.

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Biraz karışık durum. Bu sitede böyle sorunlar duymadım hiç. Bir yanlışlık olduğu kesin.

İşin komik tarafı breakout kablo naze yanında hediye veriliyor. Hediye geldi. Ürünler yok :eek:

Tamam abi eğer gelmemiş se paketin eklenirse benim için bitane ekle olmazsa ben mecburen siparis vericem

Alper Sahin' Alıntı:

Siparişlerim geldi. Hediye breakout kablo ayrı kargo ile gönderilmiş ama bana tek tracking no verdikleri için diğer kargoyu görememişim.

Nesimi bey ve Tayip kardeşim şimdilik yeni sipariş vermeyeceğim yani.

Neyse ben sipariş geçerim artık zaten okadar acil değil şimdilik fpv yapmayacam zaten

Yarına Hazırlık ufak da olsa bir dolaşıp gelicez. kumanda alıcısı için antenini de yaptım güzel ve esnek oldu "Bıyıklı" :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Harika görünüyor

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Yarına Hazırlık ufak da olsa bir dolaşıp gelicez. kumanda alıcısı için antenini de yaptım güzel ve esnek oldu "Bıyıklı" :D
Stress dolu bir aksam icin cok iyi geldi bu gorseller Musa :thumbup: Paylasim icin tesekkur ederiz :)

Güzel olmuş. Pervaneler yönü belli etmiyor muydu böyle zor olmaz mı ?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Stress dolu bir aksam icin cok iyi geldi bu gorseller Musa :thumbup: Paylasim icin tesekkur ederiz :)

Kadir Abi teşekkürederim...

Mehmet abi yarın bir sorun olmaz ise videolar da gelecek

Fatih Gözlük ile kullandığımız için quadı nerdeyse hiç görmüyoruz bile :D Gözlüksüz kullanımlarda dediğin doğru...

Doğru ya ben atladım fpv olayını. :)