ZMR H250 CF Mini Quad Multicopter

Berke Karlı' Alıntı:
Abi bende Atmega8 var ESClere bu yazılımı yüklemek için sadece bu aparat mı gerekiyor --> 1khz lik artıkş içi 20$ :eek:, acaba bu soketin ucuz versiyonunu elle yapmak mümkün mü?
Bu aparat ve UsbAsp cihazi gerekiyor. Kendin yapmayi deneyebilirsin tabii ki ama ben sahsen o riski almam. İslemci cok kucuk. Kisa devre yapmak cok kolay.

Bu videoyu eklemekle hata mi yaptim diye dusunmeye basladim. Arkadaslar bu sekilde ucabilmek cok guzel bir duygu ama Evren bu asamaya gelebilmek icin yillardir ucus yapiyor. Hala da kendini gelistirmeye devam ediyor. Demem odur ki yeni baslayanlar acele etmesin. One shot kurmak size hemen bu tarz bur ucus saglamayacak. Elinizdeki donanimlarda ucusu ogrenmeniz icin fazlasiyla yeterli. Zaten bu olay yeni sayilir. Biraz daha yayginlasmasini ve gelismesini bekleyin derim ben.

SM-N900 cihazımdan gönderildi

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Alper Bey topladiginiz sistem biraz zorlanir Gopro icin. Daha guclu motorlar ve 4S sisteme gecmek gerekir ama acele etmeyin. Ucusa alistiktan sonra bunu yapabilirsiniz.

Su anda cesaret edemem zaten gopro kullanmaya. Sizinde dediğiniz gibi önce sistemi toplamayı ve pilotajı halledimde ilerde inşallah yaparım :saygilar:

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Bu aparat ve UsbAsp cihazi gerekiyor. Kendin yapmayi deneyebilirsin tabii ki ama ben sahsen o riski almam. İslemci cok kucuk. Kisa devre yapmak cok kolay.

Bu videoyu eklemekle hata mi yaptim diye dusunmeye basladim. Arkadaslar bu sekilde ucabilmek cok guzel bir duygu ama Evren bu asamaya gelebilmek icin yillardir ucus yapiyor. Hala da kendini gelistirmeye devam ediyor. Demem odur ki yeni baslayanlar acele etmesin. One shot kurmak size hemen bu tarz bur ucus saglamayacak. Elinizdeki donanimlarda ucusu ogrenmeniz icin fazlasiyla yeterli. Zaten bu olay yeni sayilir. Biraz daha yayginlasmasini ve gelismesini bekleyin derim ben.

Aynen abi elimdeki ekipman bana fazlasıyla yetecektir. Pilotajımı geliştirdikten sonra bnde ilgileneceğim böyle şeylerle. Evren abide maşallah güzel uçuyor :laugh:.
Nesimi abi ben pid ayarlarını elle yapmak yerine clean flight taki autotune modunu kullanmayı düşünüyorum. Abi sen bu modu kullandın mı, işe yarıyor mu?

Berke Karlı' Alıntı:
Aynen abi elimdeki ekipman bana fazlasıyla yetecektir. Pilotajımı geliştirdikten sonra bnde ilgileneceğim böyle şeylerle. Evren abide maşallah güzel uçuyor :laugh:.
Nesimi abi ben pid ayarlarını elle yapmak yerine clean flight taki autotune modunu kullanmayı düşünüyorum. Abi sen bu modu kullandın mı, işe yarıyor mu?
Cleanflight fazla kullanmadim. Okudugum kadariyla da bu ozellik hic ise yaramiyormus. Adam akilli kullanabilen yok.

Bu videoda adam anlatıyor ve gösteriyor, ayarlar oturmuş gibi duruyor da ondan merak ettim. :saygilar:

Berke Karlı' Alıntı:
Bu videoda adam anlatıyor ve gösteriyor, ayarlar oturmuş gibi duruyor da ondan merak ettim. :saygilar:

Denemekten zarar gelmez herhalde. En kötü bir kez daha modeli düşürürsün. Benim tavsiyem bu modelle ilgili yabancı kaynaklı forumları takip et. Çoğu kullanıcı iyi sonuç aldığı PİD ayarlarını paylaşıyor. Kendi konfigürasyonuna en yakın modelin PİD ayarlarını başlangıç olarak alıp o ayarlar üzerinde gerekli düzeltmeleri yapman hem zaman hem de sinir yönünden fayda sağlar.

Böyle güzel quadlara böyle güzel bir gözlük gider

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

F/P olarak gayet iyi bir seçim. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Nereden , ne kadara aldınız ? Mümkünse paylaşabilir misiniz .

Fiyatını malum site fiyatları artı kargo hata yapıp dhl ile çekildi bir miktar gümrük ödendi

Fotoğrafın güzelliğine bak. Darısı başıma. :halay: :halay:

İnşallah abi ama borçsuz harcsız

Kadir Türkyılmaz' Alıntı:
Böyle güzel quadlara böyle güzel bir gözlük gider

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Maşallah Kadir abi, çok güzel gözüküyor. Hayırlı olsun. Ben bu dominator v2 nin kasasına hastayım çok güzel gözüküyor.

Sağol kardeşim daha iyileri sizlerin olur inşallah

hayırlı olsun güle güle kullanın bircok gözlük kullandım teleporterden dominatöre kadar ama hep bi eksiklik vardı bunlarda
bu videoyu seyredince anladım eksikligi
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

mehmet kocak' Alıntı:
hayırlı olsun güle güle kullanın bircok gözlük kullandım teleporterden dominatöre kadar ama hep bi eksiklik vardı bunlarda
bu videoyu seyredince anladım eksikligi
Video izledim ama ben bir şey tespit edemedim doğal olarak :laugh: Bu tespiti bizimle de paylaşır mısın Mehmet rica etsek :)