ZMR H250 CF Mini Quad Multicopter

Yakında piyasaya çıkacak bir ürünün tanıtım fragmanı diye düşünelim. Bu gözlükte görüntü HD formatında. Şu ana kadarki gözlüklerde SD formatta idi.

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Yakında piyasaya çıkacak bir ürünün tanıtım fragmanı diye düşünelim. Bu gözlükte görüntü HD formatında. Şu ana kadarki gözlüklerde SD formatta idi.
Tamam şimdi bizler de anladık :laugh: :D :thumbup:

Özür dilerim Mehmet abi gözlük kullanmayanları düşünmedim hiç şu an bilinen en yaygın fpv gözlügü ve tutulan dominatör hd ki Fatihsultanmehmet
arkadaşımızda kullanıyor serdar dada var bende kullandım paylaşmış oldugum videodaki görüntüyle bence alakası olmayan görüntüler
bizim gözlüklerimizdekiler bir video daha paylaşıyım bu işte çok üst düzey modelcilerin gözlügü test ettiklerindeki tepkilerden anlaşılabiliyor :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bende fpv isine girmeye hatta siparis olurturmaya baslamistim bu goruntuleme cihazini gordugum iyi oldu tam istedigim birsey urun Headplay Hd olarak geciyo saniyorumki on siparisler aliniyo su an fiyatida 5.8 ghz rx dahil 239 dolar :) bunfan birtanede ben almak istiyorum

Bahsedilen cihazın görüntüsü gayet güzel ama bana yine büyük geldi.

239 Dolar

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

emet cihazin buyuklugi tek eksisi bi trex 700 n ile ucusa giden birisi icin bence hicbisey
emre de kullanma firsati buldu bu ise yeni baslayacak olmasina ragmen videodaki gorunruden ne demek
istedigimi anladi sanirim bence bi dominator kullanmaktansa bunu kullanmak isterim yada cizemizer
sanal gerceklik gibi goruntu gercekten cok etkileyici sahsi fikrim .
emre yakin zamanda hk satisa.koyacak az birqz beklemek gerekiyo

mehmet kocak' Alıntı:
emet cihazin buyuklugi tek eksisi bi trex 700 n ile ucusa giden birisi icin bence hicbisey
emre de kullanma firsati buldu bu ise yeni baslayacak olmasina ragmen videodaki gorunruden ne demek
istedigimi anladi sanirim bence bi dominator kullanmaktansa bunu kullanmak isterim yada cizemizer
sanal gerceklik gibi goruntu gercekten cok etkileyici sahsi fikrim .
emre yakin zamanda hk satisa.koyacak az birqz beklemek gerekiyo

Gözlük görüntülerini yayınladığınız videolardaki görüntüler gibi zannediyordum. Serdarın gözlüğü takınca biraz hayal kırıklığına uğramıştım ama sağolsun serdar bana gözlük ile uçurma fırsatı verdi o zamanda hayal kırıklığım yerini bambaşka bir zevke bıraktı. Ama bahsi geçen Headplay gözlügündeki görüntüyü gordükten sonra bi anda Headplay Hd ye kanım kaynadı bununla uçmak ayrı bir zevkdaha katar diye düşündüm. Büyüklük önemli değil abi Önemli olan Hd görüntü eşliğinde uçmak mükemmel bir duygu olsa gerek.

Ben bu gözlüğü alırım abi :D Görüntü çok iyi hemde büyük

Bu Gözlük Hk damı satılacak abi ?

yakinda satilacagini duyurmus link atarim isin acikcasi bende goruntuye hayran kaldim yotube de tester amacli kulllanan fpv cileri gorunce tepkilerinden zatwn hersey anlasiliyor emre bu arada quad icin siparis gecmeden haber verirsen bi lac tafsiyem.olacak zira bizimde yaptigimiz ilk yanlis urunler ki bunlarsan biri frame digeri esc secimi katil aramiza :)

Tamamdır ben şu anda araştırma içindeyim az çok toplayacağım frame elektronikler belli. Gözlük işini sonraya bıraktım.

Liste şu şekilde

Fatshark ImmersionRC SpiroNet 5.8GHz RHCP Antenna TX RX Set (SKU121909)

SMA Male To Female Adapter Right Angle 90 Degree (SKU12517:coolxf:

ImmersionRC 600mW 5.8GHz AV Transmitter for FatShark (SKU133460)

Fatshark Filtered FPV Transmitter Power Supply 2S 3S 4S (SKU121924)

OpenPilot CC3D Flight Controller Staight Pin STM32 32-bit Flexiport

CC3D Flight Controller Mini Power Distribution Board PCB (SKU178275)

6x Emax Simonk Series 12A yada 20a

6x DYS BE1806 2300KV Brushless Motor Black Edition for Multicopters (SKU166081)

H250 ZMR250 250mm Carbon Fiber Mini Quadcopter Multicopter Frame Kit

Gemfan 5x3 Inch Plastic 5030 Propeller CW/CCW For 240 250 Frame (SKU153773)

MWC Multiwii Bluetooth Parameter Debugging Programmer Module (SKU090653)

Burası toplam ems kargo dahil 333.66 Dolar

Sipariş listem bu şekilde

Geriye bir Gözlük, fpv cam ve Pil kalıyo

Emre sen gözlüğü al bizim de deneme şansımız olur bakarsın bizde dönüş yaparız :D ama ben gözlüğümden çok memnunum 2 lens ile hemen hemen o görüntüyü yaklarım :lol:

Emre tavsiye istersen bu listede sadece Esc leri degistirmeni oneririm. ZTW Spider 12A oneririm. Tabi birde ubec yanina.

SM-N900 cihazımdan gönderildi

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Emre sen gözlüğü al bizim de deneme şansımız olur bakarsın bizde dönüş yaparız :D ama ben gözlüğümden çok memnunum 2 lens ile hemen hemen o görüntüyü yaklarım :lol:

Nisanin sonunda satisa cikiyo su an usta pilotlara tanitim asamasinda bu gozlukten siparis bende vermeyi dusunuyorum bu arada cesitlilik olur serdar degise degise kullaniriz :halay:
Nesimi Sakmak' Alıntı:
Emre tavsiye istersen bu listede sadece Esc leri degistirmeni oneririm. ZTW Spider 12A oneririm. Tabi birde ubec yanina.

Nesimi abi cok tesekkur ederim tavsiyen icin senin tavsiyelerine herzaman ihtiyacimiz var bu arada ubec ne icin birde mumkunse link atarmisin. aslinda sana bastan bir 250 quad toplasan fpv ve frame icin hangi elektronikleri kullanirdin sorusunu sormaya hazirlaniyordum :)

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:

Salih banada o lenslerden alalim yoksa bende bu gozluge gececem

Nesimi Sakmak' Alıntı:

Nesimi hocamim dedigi gibi ztw yi tafsiye ederim

Benim onerim ise naze32 esc ve frame den yana

Bilgisayar badinda degilim o yuzden link atamiyorum. BG de var. Bu esc ler opto oldugu icin bir Ubec gerekiyor. Listendekileri gordum ekleyecegim sadece esc oldugu icin yazdim. Diger parcalar uzun bir sure ciddi kirim olmazsa idare eder. İlerde 4S sisteme gecmek istersen de sistemin hazir olur. Pil degistirmen yeter. Ayrica bu onerdigim escler one shot ve dampen light destekliyor. Yani her sekilde uzunca bir sure isini gorur.

Pervane secimini gormedim. 50x40 almani oneririm. Daha fazla guc saglar.