Zmr250 flight 2

degefpv

Çalışkan Uye
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Zmr250 flight 2

Muhammed hocam uçuş karekterin çok hoşuma gitti ama f450 quadla bu kadar akrabası yapmam zor olacak maddi durumu ayarlayip filoya 3. Quad zmr250 katmak güzel olacak. Sana sormak istediğim bazı konular hangi modda ne kadar pilotaj ile bu şekilde uçuş yapabilirim. Ben şuan 15 pil civarı quad uçurdum uçuşta azıcık bile agresif kullanımda o kadar keyifli oluyorki şimdi bu uçuşu geliştirmek için neler tavsiye edersin. :)

Sent from my iPad using Tapatalk

Zmr250 flight 2

Tesekkur ederim, ucusta herzaman soguk kanlilik ve dikkat cok onemlidir.Pilotaj kullandikca gelisir ve bir sure sonra otomatik hale gelir, nekadar elevator ya da aileron kullanman gerektigini dusunmezsin, benim en onemli tavsiyem ucus oncesi yapilcak hareketleri analiz etmek sitiklerle tekrarlamak ve uygulamaktır, bir anda hizli baslamak buyuk hasarlara yol acabilir

Zmr250 flight 2

Horizontal modda cok seri surebiliyorum fakat manuelde geri toplama olmadigi icin performansim yariya dusuyor, ama manuelin uzerine yogunlasiyorum bu aralar

Zmr250 flight 2

Bende şuan multiwii kart var aslında performansıda baya hoşuma gidiyor horizon modda uçuşum oldukça rahat ama şuan tek sorunum ön tarafın frame büyük olmasına rağmen gündüz 150metrede gece led nav. Işıkları sayesınde 250 metreden sonra yön algılamada karışıklıklar oluyor yüksekte toparlaması az riskli ve bir nebze kolay oluyor ama bu kadar alçakta ve agresif uçuşlar hakkında sizlerden püf noktalar almak isterim.

Sent from my iPad using Tapatalk

Zmr250 flight 2

Multiwii guzeldit, dis ucuslarda fazla uzaga gitmek risklidir hocam ben bazen havada seri hareket yaparkende bi anlik dikkat daginikliginda yonu karistiriyorum,o an sakin olmak cok onemli ,toplayamazsam cihazi hemen oldugu yere indiririm

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi