ZMR250 QUADCOPTER DRON kiti

mhmtarc

Yeni Uye
İlk önce bu forumda ilk konum herkese merhabalar ;

Kendime 250 lik bir FPV multicopter yapmak istiyorum İnternet de çeşitli araştırmalarda buldum daha önce hiç deneyimim yok bu konularda o yüzden karşıma cazip bir set çıktı bunu buradaki deneyimli üyelere sormak istedim bunu almam benim için mantıklı olur mu sette pil ve kumanda yok. Eğer yeni başlayan biri için farklı önerileri var mı? ki var :) o konuları da forumda araştırıyorum zaten. şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz -

ZMR250 QUADCOPTER DRON kiti yardım

Hoşgeldin Mehmet

Bence hemen satın alma ana sayfada (Ara) menüsünü iyi kullan

Burası tam sana göre Milyonlarca türkçe açıklamalı Detay ,inceleme, tecrübe ,kırım bilgileri bulabileceğin yer
nedir ne değildir iyicene araştır (kısaca oku)

ve multi yi ne amaç ile kullanacağına karar ver
ondan sonra satın almaya
yavaş yavaş başlarsın
iyi forumlar %p

Hoş buldum Semih abi dediğiniz gibi ismimi düzelttim.
Şuan bir buçuk saattir forumda konuları sürekli okuyorum baya faydalı bilgiler buldum. FPV racing drone 250 lik yapmak istiyorum tabi öğrenci olduğum için öncelikle uçması için gerekli temel aksamı yapıp biraz tecrübe edinip daha sonra kamera ve görüntü sistemini takmayı düşünüyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Mehmet onun için
okumanı tavsiye ettim zaten
küçük bir multiye hepsi sığmaz
burada genel bilgiler var
onun için hemen satın almaya girişme Daha pahalıya alırsın herşeyi okuyup incelemez isen

Teşekkürler Semih abi. Gereksiz konu kabalığı yapmak değildi amacım sadece bu ürün işimi görür mü diye sormak istedim. Şuan zaten hala forumu didik didik ediyorum daha mantık daha iyi ürünler gördüm daha açıklayıcı yazılar buldum sizinkilerde dahil. Fiyata aldanıp hemen atlamak istemiyorum biraz soğudum gibi bende bundan.