MSH Protos Unboxing / Montaj / İnceleme

Rasim,geçmiş olsun
güzel bir gün,güzel uçuş ve bu hobinin "fıtratında" olan kırım.

Zafer SAHIN' Alıntı:
İlk önce kaza yaptığını okudum videoyu sonra izledim ama genede 2:20'de "gitti heli" dedim... Çok geçmiş olsun.

Valla birkaç kez izledim ben de Zafer abi, her seferinde iyi çakmışım diyorum :laugh: Yere çarpma anında kuyruk sola bakıyor, sonra yerden bi sekip sağa bakacak şekilde kalıyor. Holdu ya çarpmaya santimetreler kala çektim yada yere çarptıktan sonra. Yanlış elevatör verdim, ama modelde çok bi sıkıntı yok, o bakımdan mutluyum :)

Mordo Ortasi' Alıntı:
Rasim,geçmiş olsun
güzel bir gün,güzel uçuş ve bu hobinin "fıtratında" olan kırım.

teşekkür ederim Mordo abi, dediğin gibi bu işin doğasında var :) Çok bir sorun yok, hatalarımın da bilincindeyim, hevesten zerre kayıp yok, daha iyi bir şekilde geri döneceğim :)

teşekkür ederim Mordo abi, dediğin gibi bu işin doğasında var :) Çok bir sorun yok, hatalarımın da bilincindeyim, hevesten zerre kayıp yok, daha iyi bir şekilde geri döneceğim :)

Rasim bu kırımlar olmadan kesinlikle gelişemiyoruz,
bu kırımlar bizim beynimize çok keskin olarak yazılıyor ve bizleri daha usta yapıyor
Tekrar geçmiş olsun.

rasim geçmiş olsun. maşallahı var. bu video yu firmaya yolla onlarda yaptıkları ürünle gurur duysunlar.

Geçmiş olsun Rasim. Ucuz atlatılmış ve moralleri bozmamış. En kötü kırımın böyle olsun.
Ama bence de uçuş esnasında konuşmak dikkat dağıtır.

Öncelikle geçmiş olsun daha sonrasında gözün aydın diyeyim.Yazdıklarını okumasam kesinlikle boom, iniş takımı ve pal gitti derdim.

Uçuşta güzel gidiyormuş şansızlık olmuş. En yakın zamanda kaldığın yerden devam edeceğine eminim.

Bende yeni izledim video yu. Gerçekten bu düşüşte hiç birşey olmaması şaşırt tı beni. Geçmiş olsun tekrardan Rasim.

Çok teşekkürler arkadaşlar :)

İlk yere vurduğunda ben de dedim gitti model diye ama, ufak tefek şeyler haricinde sıkıntı yok. Helifreak forumda da paylaşmayı düşünüyorum, protos'un dayanıklılığı için iyi bir referans video oldu :)

12 nisanda sahalardayım ;)

Rasim geçmiş olsun. Ufak sıyrıkla atlatman sevindirici, sanki pamukların üzerine düşmüşsün gibi :)

En kötüsü böyle olsun diyelim :)

Rasim çok büyük geçmiş olsun. Ben olayin olumsuz tarafindan çok olumlu yönüne deginmek istiyorum :
Kardeşim maşallahin var baya bi gelişme var hareketlerde, uçuşu zevkle seyrediyodum %p Eline sağlık, bir daha tatsizlik yasamaman dileğiyle :bravo:

Çok teşekkürler Tamer ;) Modelden gelen ses hiç pamuğa düşmüş gibi değildi ama, Protos rocks :coolxf: Bu arada Warp360 ın uçuşlarını merakla bekliyorum. Bi ara alır gibi oldum modeli, sonra öğrendim ki sana kısmetmiş :)

Teşekkür ediyorum İbrahim, son birkaç seanstır var bişeyler sanırım uçuş olarak... Arada da böyle nazarlar çıkıyor :laugh:

Kırım raporu;

*Pal tutucular
*Spindle şaft
*Pal linkleri
*Alt frame plakası
*Washout arm

(elektroniklere detaylı bakmadım ama servolarda garip bi ses yok gibi. Yine de emin olmak için bakacağım.)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim Öztürk' Alıntı:
Kırım raporu;
..
(elektroniklere detaylı bakmadım ama servolarda garip bi ses yok gibi. Yine de emin olmak için bakacağım.)
Protos'un pistlerdeki yerini yeniden alması için merakla bekliyoruz :halay:

Geçmiş olsun Rasim,,,
bu skidlerden bende almayı düşünüyorum,, servoların içini açacakmısın?

Rasim Öztürk' Alıntı:
Çok teşekkürler Tamer ;) Modelden gelen ses hiç pamuğa düşmüş gibi değildi ama, Protos rocks :coolxf: Bu arada Warp360 ın uçuşlarını merakla bekliyorum. Bi ara alır gibi oldum modeli, sonra öğrendim ki sana kısmetmiş :)

Teşekkür ediyorum İbrahim, son birkaç seanstır var bişeyler sanırım uçuş olarak... Arada da böyle nazarlar çıkıyor :laugh:

Tesekkurler Rasim bakalım yavaş yavaş toplayacağım. Ama önce mini titanı satacağım skidlerini dama attık sayılır Cengiz sağolsun :)

O sesi iyi bilirim. Gaui ile 2 -3 kere duymuştum ;D Birkeresinde benimde helikrafttan aldığım skidler sağolsun taş gibi çıktı pek masraf etmeden kurtarmıştım. :)

Rasim abi ben buna kırım demem , rapor çok temiz gözüküyor :D :D