SPIRIT TEAM Üyeleri

SPIRIT TEAM Üyeleri

Bu yazılanların hepsini tam anlamıyla anlayabileceğim günler de gelecek inşaallah.. Spirit marka FBL ünitesi üzerine konuşuyorsunuz onu anladım. Tablet yabancı olmadığım bir terim:) Neyi usb den giriyoruz... Bec nedir... Hobiye yeni başlamışlar için çok yabancı bir literatür. Herkese selamlar... :RCKolik:

SPIRIT TEAM Üyeleri

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Rasimcim zaten ilk çıktığı günden bu yana gerek özellik gerekse fiyat/performans iliskisi olarak kim bu üniteye kotu bir sey söyleyebilir ki :) Zaten söyleyen de olmadı diye hatırlıyorum. Belki rescue kısmına insanlar az biraz şüpheyle bakmış olabilir o kadar :)

Spirit kutu açılımı 165 numaralı cevap var Mehmet abi, başka ben de görmedim ;)

SPIRIT TEAM Üyeleri

Ben güncel uçuş videolarımı burayada ekleyim. Ünitenin uçuş performansı açısından çeşitlilik olsun. :) :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SPIRIT TEAM Üyeleri

Arkadaslar Serkan Sinan'dan almis oldugum Spirit uniteyi Arda Erkan'la ayarladiktan sonra (ayrica emeklerinden dolayi teşekkür ediyorum) ilk uçuşu videoya aldim.

oncelikler unite hakkinda goruslerime gelirsek :

ben bu zamana kadar uçtuğumu zannediyormusum 3gxle ;D
Spiritle birlikte ayri bir tat geldi.
helinin tepkileri, kararliligi, kuyruğu benim acimdan on numara(zaten cok fazla pilotaj yok)
Sacma sapan cylic komutlari bile verseniz heli sapitmiyor.
Ayar konusunda zorlandigim icin Arda sagolsun saatlerce en ince ayrintisina kadar ogretti.
zaten Rasim'in de videolari cok iyi anlatiyo ordan da yardim aldim ama birebir anlatim ve team wier nimeti daha da iyi anlamami sagladi :)

ucus yapacagim ortam cok kalabalikti mac yapan genclerden rica ettik bir uçuşluk.
video ve ucus cok da kaliteli degil ama unitenin ilk denemesi olmasindan dolayi eklemek istedim.
yeni ucuslarla konuyu senlendiririz insallah :halay:

uniteyi dusunen arkadaslarin tereddütsüz alabileceklerini söyleyebilirim iyi seyirler...

1- Mevlüt Yılmaz
2- Mordo Ortaşı
3- Erhan Yılmaz
4- Tevfik Sıkılı
5- Mustafa Çoban
6- Arda Erkan
7- Cahit Kas
8- Murat Samastı
9- İbrahim Demirbilek
10- Emre Kaman
11- Rasim Öztürk

10- Emre Kaman
11- Rasim Öztürk

Takıma iki yeni transfer, yabancı yok bildiğimiz arkadaşlar :)

Ünite hep lazım oluyor, modelden sök diğer modele taşı uğraşmamak için aldım. Protosta kullanabilirim. Emre abi de x5 te kullanacak... Takıma hoşgeldik :thumbup:

SPIRIT TEAM Üyeleri

Vay kaşla goz arasında ne zaman sipariş verdiniz arkadaslar :) Her ıkınızı de hayırlı uğurlu olsun insallah :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

SPIRIT TEAM Üyeleri

Haftaiçi kısıtlı zamanda küçüklerle takılalım, haftasonu 12S tadını yaşayalım diye karar aldık Mehmet abi :) Zaten günler de kısalıyor, jenaratördü, onu tak bunu çıkar, zaman kalmıyor hava kararıyor. 4-5 pil uçup eve anca atarız kendimizi... Spirit de bildiğimiz ünite, üzmez hiçbir şekilde %p

SPIRIT TEAM Üyeleri

Yeni spiritler hayırlı olsun o zaman.............. :thumbup:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Haftaiçi kısıtlı zamanda küçüklerle takılalım, haftasonu 12S tadını yaşayalım diye karar aldık Mehmet abi :) Zaten günler de kısalıyor, jenaratördü, onu tak bunu çıkar, zaman kalmıyor hava kararıyor. 4-5 pil uçup eve anca atarız kendimizi... Spirit de bildiğimiz ünite, üzmez hiçbir şekilde %p
Süper demek KACAK Hafta içi uçuşlarını da başlıyorsunuz :thumbup:

SPIRIT TEAM Üyeleri

Dün gece ben skookum almaya niyetlenmişken Rasim'in "o paraya iki tane spirit alırsın, üstüne de para kalır" demesiyle, ben de "evet lan aslında" dedim. Sonra Rasim "almışken bana da al bi tane" diye ekledi, ben de "o site bende açılmıyo, hadi alıver iki tane" dedim ve ayağa tek paslarla sonuca ulaştık :D Herşey 10dk içinde oldu. Hafta içinde gelirse, önümüzdeki haftasonuna modelleri yetiştirme gayretinde olacağız. Rasim'in de dediği gibi, haftaiçi kaçak buluşmalarda tek pil yakan modellerle jeneratör ve şarj aleti taşıma ihtiyacı duymadan şipşak uçup geliriz diye yaptık planımızı. :)

Süper demek KACAK Hafta içi uçuşlarını da başlıyorsunuz :thumbup:

Tabi abi, artık sezon kapanıyor, ben sezon sonu hedefimden uzakta kaldım, iki ay uçamadım, sime odaklanamadım. Gerçi kışın da çok kapatmıyoruz sezonu ama, yaz gibi olmuyor yine de. En azından saatler geri alınana kadar uçabildiğimiz kadar uçalım, sonra zaten mesai bitene kadar hava kararmış oluyor, Rasim ve Mevlüt abi yalan oluyor.

Ikinizi de hayirli olsun :saygilar:
Konunun asıl sahibinin olmasi gerekiyordu zaten o da olmus :laugh:
Kırımsız zevkli uçuşlar yasatsin size spiritler :thumbup: