1:4 scale jet siparişi

BURAK BAHÇECİ

Yeni Uye
selamlar öncelikle kadir arkadaşımız 1:4 ölçek siparişi verilecek isim alıyoruz demiş ben bu 1:4 jetlerin ok iyi olduğu gördüm inişi kalkışı çok iyi yapıyor ağır olduğundan sanırım 1:6 jetler kalkışta ve inişte çok savruluyor hafif olduğunda sanırım 1:4 ölçek jetlerin tek problemi ağırlıklarına göre motoru güçsüz kalıyor biraz daha motorun güçlü olması lazım diye düşünüyorum verilecek sipariş ne zaman olacak komple kit halindemi sipariş verilecek bütün malzamesi gelecekmi fiyat olarak ne kadar maliyeti olacak toplu siparişte herhalde daha uygun fiyat olur kadir beyden bilgi bekliyorum.

Toplu sipariş derken bu sipariş listesinin " 1 " den daha büyük bir sayıya ulaşacağını pek tahmin etmiyorum Burak bey. :laugh:

Kadir arkadaşımız bu sıralar forumda pek aktif değil, özelden mesaj atarsanız iletişime geçme imkanınız daha yüksek olur kanımca.

Türker Akgün' Alıntı:
Toplu sipariş derken bu sipariş listesinin " 1 " den daha büyük bir sayıya ulaşacağını pek tahmin etmiyorum Burak bey. :laugh:

Kadir arkadaşımız bu sıralar forumda pek aktif değil, özelden mesaj atarsanız iletişime geçme imkanınız daha yüksek olur kanımca.

Bak sennn... Helikopter olsa böyle konuşmazdın tabii. Uçak olunca kır bakalım cesaretleri! :p :D

Slm arkadaşlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Öncelikle şöyle söyleyim jet işi çok büyük paralar demek şuan 1/4 işini askıya aldık nedeni burda elden bir arkadaştan ikinci 1/6,75 F15 sıfır bir jet aldık
Fiyat olarak özelden ulaşabilirsiniz ayrıntı tüm bilgiyi sizinle paylaşırım
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Solo Türk'e dibim düştü :eek: , göstermeyin arkadaşlar böyle şeyleri , bende kalp var...... :laugh:
Allah nazarlardan saklasın , Maşallah diyelim....... ;)

İlerde bigun alacak heli kalmazsa boyle bi F4 yapicam. Cok seviyorum o ucagi. Ucurur muyum bilmem tabi, belki motorsuz, seyirlik bisey yaparim :)

1:4 ölçek jet için bir arkaşla irtibata geçtim yurt dışından getirtebileceklerini söylediler ama hemen sipariş verilirse gümrük masrafları olur dediler yaklaşık 6 7 ay zaman içinde gümrük masrafı olmadan bir şekilde getirebiliriz dedi fiyat olarakta tüm kiti motoru malzemeleri dahil 15000 doları bulur dedi fiyat biraz uçuk açıkçası fiyatlar hakkında bilgisi olan varmı

Şöyle söyleyim fiyat olarak yaklaşık o rakamlara denk geliyor

BURAK BAHÇECİ' Alıntı:
... verilecek sipariş ne zaman olacak komple kit halindemi sipariş verilecek bütün malzamesi gelecekmi fiyat olarak ne kadar maliyeti olacak toplu siparişte herhalde daha uygun fiyat olur kadir beyden bilgi bekliyorum.

BURAK BAHÇECİ' Alıntı:
1:4 ölçek jet için bir arkaşla irtibata geçtim yurt dışından getirtebileceklerini söylediler ama hemen sipariş verilirse gümrük masrafları olur dediler yaklaşık 6 7 ay zaman içinde gümrük masrafı olmadan bir şekilde getirebiliriz dedi fiyat olarakta tüm kiti motoru malzemeleri dahil 15000 doları bulur dedi fiyat biraz uçuk açıkçası fiyatlar hakkında bilgisi olan varmı

Burak bey konu başlığını ve ilk mesajdaki TOPLU SIPARIS ifadesini görünce, ister istemez sabah sabah ben de tatlı bir gülümse oldu :)

BURAK BAHÇECİ' Alıntı:
... fiyat olarakta tüm kiti motoru malzemeleri dahil 15000 doları bulur dedi fiyat biraz uçuk açıkçası fiyatlar hakkında bilgisi olan varmı
Bence fiyat gayet uygun, bana uçuk gelmedi hatta ben 20000 dolar gibi geçirmiştim içimden. :laugh:

Emre Kaman' Alıntı:
İlerde bigun alacak heli kalmazsa boyle bi F4 yapicam. Cok seviyorum o ucagi. Ucurur muyum bilmem tabi, belki motorsuz, seyirlik bisey yaparim :)

Madem uçurmayacaksın ne bekliyorsun al şöyle bir epo güzelce boya koy vitrine gitsin. :saygilar:

Bi türbin motor kaç para?

BURAK BAHÇECİ' Alıntı:

Yurtdışından tamamen bitmiş olarak gelecekse fiyat uçuk değil.

Neden derseniz.inceleyin derim.Sadece uçağın boş kiti 2695 usd + kargo.