1:4 scale jet siparişi

Sümer Yamaner' Alıntı:
Taksiden başka birşey yapıcaz mı ki? Yirmi bin doları uçuracak diiliz herhalde! [emoji14]
Her türlü JET itina ile uçurulur :lol: :lollol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Her türlü JET itina ile uçurulur [emoji38] [emoji38]lol:
Mehmet sanırım sen 20000 doları ucururum demek istedin jeti değil .Bizim çoluk çocuğumuz var o riske gidemiyoruz [emoji12]

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bak sennn... Helikopter olsa böyle konuşmazdın tabii. Uçak olunca kır bakalım cesaretleri! :p :D
Sümer abi bir uçak için 20000 bin dolar harcayabilecek kadar gözünü karartmış bir modelcinin cesareti pek kırılabilir bir malzemeden olmasa gerek, aklımın ucundan bile geçmemişti. :laugh:

Hatta bak teşvik etmek için sipariş listesini hazırlamaya başladım bile:

1) Sümer Yamaner (AV-8B Harrier II - Arduino Edition)
2)...............

Türker Akgün' Alıntı:
Sümer abi bir uçak için 20000 bin dolar harcayabilecek kadar gözünü karartmış bir modelcinin cesareti pek kırılabilir bir malzemeden olmasa gerek, aklımın ucundan bile geçmemişti. :laugh:

Hatta bak teşvik etmek için sipariş listesini hazırlamaya başladım bile:

1) Sümer Yamaner (AV-8B Harrier II - Arduino Edition)
2)...............

Türker Sümer abinin tek geçeceği uçağı ben biliyorum izniyle burada açıklıyorum.

Turboprop PC-9

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Türker Sümer abinin tek geçeceği uçağı ben biliyorum izniyle burada açıklıyorum.

Turboprop PC-9

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu... :D :D :D

Celalettin Yazkan' Alıntı:

Turboprop PC-9
İyide Celalettin abi bu resmen uçak gibi uçuyor :( Benim söylediğim hiç olmasa hover yapabiliyordu. O kadar para verecek bari bir kısmı boşa gitmesin paranın demiştim ben. :laugh: :lol: :lol:

Severim Sümer abiyi, her zaman iyiliğini isterim...

Türker Akgün' Alıntı:
İyide Celalettin abi bu resmen uçak gibi uçuyor :( Benim söylediğim hiç olmasa hover yapabiliyordu. O kadar para verecek bari bir kısmı boşa gitmesin paranın demiştim ben. :laugh: :lol: :lol:

Severim Sümer abiyi, her zaman iyiliğini isterim...

Bu da bir yaklaşım her fikre saygı duyarız :saygilar: