1:4 scale jet siparişi

Sümer Yamaner' Alıntı:
Mehmet'ciğim istediğim zaman bu herifi atabileceğimi söylemiştin. Ama bak olmadı. Atamıyorum! ;D
Abi pardon yetkilendirmede problem varmis :-\ az once hallettim :thumbup: Sagdaki "Firlat" butonuna basman yeterli Abi :laugh: ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Abi pardon yetkilendirmede problem varmis :-\ az once hallettim :thumbup: Sagdaki "Firlat" butonuna basman yeterli Abi :laugh: ;D
Sevgili Mehmet Abi,

Eğer bu satırları okuyorsan henüz Sümer abi kick&ban, fırlat, uçur ve buna benzer bilimum operasyonlarla ilgili arduino kodunu tamamlamamış veya kod tamamlanmışsa bile baskı devreyi henüz bitirmemiş demektir..........

bugün türk hava kurumu model uçak satış mağzasına gittim ankarada vitrinde uçuşa hazır bir tane TOMA HAWK firmasının ürettiği BEA HAWK 1:4.5 ölçek p200 jet var fiyatı 40000 tl 1 yıldan fazla vitrinde bekliyormuş kimse alamamış o kadar parayı havada uçurmak cesaret ister

BURAK BAHÇECİ' Alıntı:
bugün türk hava kurumu model uçak satış mağzasına gittim ankarada vitrinde uçuşa hazır bir tane TOMA HAWK firmasının ürettiği BEA HAWK 1:4.5 ölçek p200 jet var fiyatı 40000 tl 1 yıldan fazla vitrinde bekliyormuş kimse alamamış o kadar parayı havada uçurmak cesaret ister

Aynen Burak bey 40000 tl ciddi meblağ almak bir dert diyelimki aldınız İstanbul da ikamet ediyorsanız ve hobiye yeni başlamışsanız nerede uçuracaksınız.Böyle bir jet her piste inip kalkamaz.
Bir de türbin motorların belli saatlerde bakım var ve bunu sadece motoru üreten firma bakımını yapıyor yani bakım için satın alınan ülkeye bakıma gönderilmesi geri gelmesi var.
Pil teknolojisi ilerlediği için artık edf jetlerde dikkate alınması gereken yollar kateddiler.Gerek itki olarak ve gerek ses olarak tam türbini yakalamasalar bile çok yaklaştılar.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bu firmadaki jetler hakkında bilgisi olan varmı

BURAK BAHÇECİ' Alıntı:
bu firmadaki jetler hakkında bilgisi olan varmı
Burak Bey, kusura bakmazsanız bu konu için ayırdığınız bütçeyi öğrenebilir miyiz acaba ?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Burak Bey, kusura bakmazsanız bu konu için ayırdığınız bütçeyi öğrenebilir miyiz acaba ?

herhangi bir bütçe ayırmadım fiyatlarını biraz biliyorum zaten şu anda böyle bir uçak alıp uçurmam daha o kadar profosyonel değilim ilgimi çektiği için araştırma yapıyorum jet modeler hakkında, yeni bir model hazırlığındayım kendime yak55 modeli fiyat olarakta 5-6 liraya geliyor düşüncelerim bunlar.