Video 2020 Yılının İlk uçuş videoları benden olsun

Erdoğan Ekşioğlu

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
2020 yılının ilk uçuş videolarını ben yükleyeyim dedim.Rabbim kırımsız uçuşların bereketini artırsın.Hava çok güzeldi bu gün. Ailece değerlendirielim dedik.Adanada bu aylarda hiç rüzgarda olmuyor mis mis çok güzel bir hava.

İnişlerimi daha güzel hale getireceğim inşallah.Biraz daha uzun süzülebilirim aslında ama tam manasıyla sonuçta burası bir pist değil.Her an yoldan birileri geçecekmiş hissiyle acele ediyorum.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok güzel Erdoğan bey, hava gerçekten çok güzel görünüyor. Kıskandım şimdi... Yalnız yine tekrar edeceğim, model çoğunlukla etrafınızda dönüyor. Önünüzdeki yeşil alanın üzerinde uçun. Hem güneşten, hem yüksek gerilim hatlarından uzak durursunuz.

Çok güzel Erdoğan bey, hava gerçekten çok güzel görünüyor. Kıskandım şimdi... Yalnız yine tekrar edeceğim, model çoğunlukla etrafınızda dönüyor. Önünüzdeki yeşil alanın üzerinde uçun. Hem güneşten, hem yüksek gerilim hatlarından uzak durursunuz.
Ömer bey gerçekten çok haklısnız.Uçarken inanın aklıma geldi dedim ömer bey yine ikaz edecek haklı olarak.Bir ara güneş gözümü aldı bir anlık uçağı göremedim şöyle bir kaç saniye.Ama uçarken o heyecandan olsa gerek.Zamanla bunuda başaracağım inşallah.Yanlız başıma ve hiç bir modelciden de yardım almadığım için bir başıma ve sizin buradaki tecrübe ve deneyimlerinizden yararlanarak bu hobimi yapmaya çalışıyorum.Sağ olun iyiki varsınız.Adana da modelciler baya uzak bir yerde bulunan organize sanayinin orada uçuyorlar.Bana baya uzak geliyor 35km.Burası bana çok yakın 5km civarı.En büyük korkum iniş yapmaktı çok şükür bunu yendim başardım.Bu siteyi ve sizleri bulduktan sonra oldu bu tabiki.Bunun için hepinize teşekkür ediyorum.Nacizane bende yeni başlayan ve bu hobiye gönül verenlere mutlaka ama mutlaka SİMÜLATÖR kullansınlar evde bolbol.Çok faydasını gördüm ve hala görmeyede devam ediyorum.Uyarılarınız için tekrar çok teşkkür ediyorum.Yeni yılınız kutlu olsun kırımsız neşe huzur içinde bolbol uçuşlar:):):)

tebrik ederim yaninizda yardimci biri olmadan ucus yapmak gercekten zor , gayet guzel bir ucus olmus , ayrica inislerde ben bi kusur gormedim .

Hava buralarla kıyaslanacak olursa resmen yaz havasıymış :thumbup: Yeni yılın ilk gününü boş geçmeden uçmanız güzel olmuş, paylaşım için teşekkür ederiz.

tebrik ederim yaninizda yardimci biri olmadan ucus yapmak gercekten zor , gayet guzel bir ucus olmus , ayrica inislerde ben bi kusur gormedim .
Burak bey çok çok teşekkür ediyorum güzel yorumlarınız için.İnişlerimi şöyle piste biraz daha alçalarak ve alçaktan süzülerek iniş takımlarının yere yavaş yavaş değmesini istitorum.Ama dediğim gibi uçuş yaptığım yer yol üzeri olunca biraz tedirgin oluyorum.Çok sağolun moral oluyorsunuz inanın

• Beğen
Tepkiler: Ömer Erkan
Hava buralarla kıyaslanacak olursa resmen yaz havasıymış :thumbup: Yeni yılın ilk gününü boş geçmeden uçmanız güzel olmuş, paylaşım için teşekkür ederiz.
Çok teşekkür ederim Mehmet abi.Adana böyle süprizler yapıyor bazen?Bir bakıyorsun birden yaz veya kış.Baktım hava güzel sizinde dediğiniz gibi virüs işlemiş bir defa kanımıza dedim hanıma çocuklara haydim gidelim.Bu arada çok teşekkür ediyorum Mehmet abi.İnanın çok ama çok yararınız oluyor gerek şahsınız gerekse sitedeki tüm arkadaşların.Rabbim ömrünüzü hayırlı eylesin inşallah:):):)