300. Üyemiz

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Bugün itibari ile 300. üyemiz aramıza katılmış bulunmaktadır. :bravo:

konusundan hatırlanacağı üzere 200. üyemizi 08.04.13 tarihinde almış idik.

Buna göre, yaklaşık 40 günde 100 yeni üye daha aramıza katılmış oluyor ki bu da günlük 2.5 üye demektir. %p

Forumun ilk açıldığı günden bu yana olan günlük üye sayısı ortalamamız, son aylardaki artış ile 1.46 yükselmiştir.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Forum İstatistik Merkezinden daha detaylı bilgileri takip edebilirsiniz.

Tüm üyelerimize göstermiş oldukları ilgi, destek ve katkılar için bu vesile ile tekrar teşekkür etmek isteriz. :)p

Saygılarımızla :saygilar:

300. Üyemiz

Vay be demek 300 olduk :thumbup:

Daha alacağımız çok yol var :embarras: ama emin, gün geçtikçe artan ve istikrarlı bir trendle büyüdüğümüzü görmek gerçekten mutluluk verici :thumbup:

Ben de tüm RCKOLIK ailesine, değerli katkıları ve destekleri için tekrar teşekkür etmek isterim :saygilar:

300. Üyemiz

Rckolik büyük bir Aile olma yolunda emin adımlarla ilerliyor, Maşallah diyelimde Allah nazarlardan saklasın...

300. Üyemiz

Hayırlı olsun efendim, ben inanıyorumki bu yılın sonuna kadar 1500 üye sayısına ulaşılacaktır, burada insanların gördüğü sıcak ilgi ve alaka ve yaşanan sorunlarda yapılan yardımlar başka hiçbir forumda yok :saygilar:

300. Üyemiz

arkadaşlar .

500. üyemiz bizlere mangal partisi versin ne dersiniz. ;D ;D ;D ;D

300. Üyemiz

Yavaş ve emin adımlarla büyümeye devam arkadaşlar. %p

300. Üyemiz

Rckolik gerçekten karmaşıklıktan uzak bi forum olmuş ellerine sağlık emeği geçen herkese . Kaliteli üyelerle inş bu sayı emin adımlarla ilerler , elimden gelen her türlü göreve isteğe açık durumdayım :)

300. Üyemiz

Muharrem ÖNELGE' Alıntı:
Rckolik gerçekten karmaşıklıktan uzak bi forum olmuş ellerine sağlık emeği geçen herkese . Kaliteli üyelerle inş bu sayı emin adımlarla ilerler , elimden gelen her türlü göreve isteğe açık durumdayım :)
Teşekkürler Muharrem ;) buluşmalar kısmında Gaziantep görmek istiyoruz :D