450 size DFC Kafa Seçimi

450 size DFC Kafa Seçimi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu da zaten swashplatesiz bir set Berkay'ım ;)
Hıı :) Swash masrafı olmadığına göre Alzrc SDC mi yoksa Tarot mu ?

450 size DFC Kafa Seçimi

Berkay35' Alıntı:
Mesuk abi komple set olarak al dediği için sorduydum :)
Bu arada sormak gayet normal ve olması gereken Berkay :thumbup: Zira yakında paylaşacağım Align 500 DFC kafasında öyle bir kazıt yedim ki, o sinirle videosunu falan çekmiştim. Benzer durumlara başkaları düşmesin diye. Mesela ilk mesajında paylaştığın turuncu Tarot kafaya bakalım istersen.

Ilk ürün resmi olarak ne görüyoruz :

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu resme göre sen bu seti alırsan kutunun içinden TURUNCU Swashplate çıkmasını bekliyorsun doğru mu :D Peki sipariş ettik, bekledik. Sipariş paketimiz geldi. Heyecanla açıyoruz ve bir bakıyoruz ki, bizim swasphlate yok :'(

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İşte Align 500 DFC kafa setinde, Align bu satış hilesini 1 tık daha yükseltmiş durumda :mad: Daha fazla detay, yakında açacağım konuda ;)

450 size DFC Kafa Seçimi

Ünite olarak bunu düşünüyorum görüşleriniz nedir ?

450 size DFC Kafa Seçimi

Berkay35' Alıntı:

Ünite olarak bunu düşünüyorum görüşleriniz nedir ?
Bu uniteyi de nerden duydun Berkay :rolleyes: Bunun yerine bilenen ve ayar konusunda destek alabileceğin "Tarot" aynı fiyata daha güzel bir alternatif diye düşünüyorum :) Türkiye'de bunu kullanan duydun mu ? Neden bunu seçtin ?

450 size DFC Kafa Seçimi

Bu uniteyi de nerden duydun Berkay :rolleyes: Bunun yerine bilenen ve ayar konusunda destek alabileceğin "Tarot" aynı fiyata daha güzel bir alternatif diye düşünüyorum :) Türkiye'de bunu kullanan duydun mu ? Neden bunu seçtin ?
Deniz kullanmıştı ve vbarla aynı olduğunu söylüyor :) Abi Tarot ayarını Deniz'de bende bilmiyoruz :)

450 size DFC Kafa Seçimi

Bu ikisi arasındaki fiyat farkı neyden kaynaklanıyor acaba ?

450 size DFC Kafa Seçimi

Berkay35' Alıntı:
Bu ikisi arasındaki fiyat farkı neyden kaynaklanıyor acaba ?
Berkay Goodluckbuy firması resim konusunda biraz cins. Yapman gereken ürün koduna göre google aratman ve çıkan diğer firmaların linklerine bakman. Mesela ben senin yerine böyle yapınca ;) her ikisi arasında sadece renk farkı olduğunu gördüm.

450 size DFC Kafa Seçimi

Berkay Goodluckbuy firması resim konusunda biraz cins. Yapman gereken ürün koduna göre google aratman ve çıkan diğer firmaların linklerine bakman. Mesela ben senin yerine böyle yapınca ;) her ikisi arasında sadece renk farkı olduğunu gördüm.

O zaman gümüş olanı alayım doların tavan yaptığı bu günlerde 10 dolar 10 dolardır :)

450 size DFC Kafa Seçimi

Eve gidince sipariş vericem yorumlarınızi bekliyorum :)

450 size DFC Kafa Seçimi

Mesut abi yorumunu bekliyorum :)

450 size DFC Kafa Seçimi

Fubar kullandım ben harikaydı valla buda öyledir diye aldırıyom berkaya :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

450 size DFC Kafa Seçimi

Ya degilse Deniz :) Bence bari Fubar aldırsa isinizi sansa bırakmayın. Gerçi sen tavsiye etmeden once nette arastirmissindir zaten :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

450 size DFC Kafa Seçimi

Berkay buda iyi bir fiyat bence. ;)

450 size DFC Kafa Seçimi

Yorumlarınız için teşekkür ederim Tarot 450 silver DFCyi ve Kbarı almış bulunmaktayım :)