6 kanal mikro rc helikopter yok!

Devil 380 i aldıktan sonra 2 kez deneme uçuşu yapmıştım . Foruma girip başlığı görünce bi bakınayım dedim . İkibin TL ye aldığım helikoptere dokuzbin TL yazıyor . Sarıp sarmalıyorum . Bir çanta alıp içinde saklamaya karar verdim . :lollol: .
Not : WLtoys 6 kanallı mikro heli ikibin TL ye halen bulunabiliyor Aliexpresste .

Devil 380 i aldıktan sonra 2 kez deneme uçuşu yapmıştım . Foruma girip başlığı görünce bi bakınayım dedim . İkibin TL ye aldığım helikoptere dokuzbin TL yazıyor . Sarıp sarmalıyorum . Bir çanta alıp içinde saklamaya karar verdim . :lollol: .
Not : WLtoys 6 kanallı mikro heli ikibin TL ye halen bulunabiliyor Aliexpresste .
Wltoys için link paylasabilirmisiniz ?

Bu kumandalı ama kargo bedeli ile en düşük versiyonu 2300TL ye denk geliyor . Yazık 500 - 600 TL idi bunlar . Öyleki aldın aldın 1 hafta sonra kur farkından parasını ödeyemez hale gelir insan

Bu kumandalı ama kargo bedeli ile en düşük versiyonu 2300TL ye denk geliyor . Yazık 500 - 600 TL idi bunlar . Öyleki aldın aldın 1 hafta sonra kur farkından parasını ödeyemez hale gelir insan
Sepete ekleyin. Yüzde 50 gümrük vergisi otomatik eklenecektir.

Kargo bedeli burdaki gibi olan ürünlere gümrük ödemiyorsunuz . Gümrük dahil edilmiş gönderim bedeli bu . Kargo ücreti olmayan bazı ürünlerde sizin söylediğinize denk geliyorum . Farklı uygulama şekillerine denk gelen varmı onuda bilemyorum. Son 1 yıldır aldığım hiçbir ürüne ekstra gümrük bedeli ödemedim .

• Beğen
Tepkiler: Alp Serin
Ben her ürüne ekleniyor diye biliyordum. Bunu da öğrenmiş oldum.